Fly4free.pl

Majówka w Sri Lance za 2684 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy do Kolombo + willa z basenem

2684 PLN
Oferta wyprzedana
sri lanka plaza
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Kengoo : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie na spędzenie tegorocznego długiego weekendu majowego w egzotycznej Sri Lance? Skorzystajcie z atrakcyjnej ceny wycieczki i wybierzcie się na zjawiskową wyspę Cejlon! To będzie niezapomniany wyjazd.

Do Azji udacie się w dogodnym terminie obejmującym majówkę: 26 (27) kwietnia – 4 maja. Wasza podróż rozpocznie się i zakończy na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie, a bezpośrednie loty będą realizowane na pokładach samolotów PLL LOT.

Na miejscu zatrzymacie się w komfortowej willi Tangalle Lagoon, która zlokalizowany jest w pobliżu prywatnej plaży na południu wyspy Cejlon. Do waszej dyspozycji będzie basen zewnętrzny, restauracja i ogród.

Termin podróży26 (27) kwietnia – 4 maja
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowaniewilla z basenem

Za loty w dwie strony oraz noclegi w willi zapłacicie 2684 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 620 PLN/tydzień/2 osoby

Na miejscu zatrzymajcie się w rewelacyjnie ocenianej willi Tangalle Lagoon. Obiekt zlokalizowany jest na południu wyspy w miejscowości Tangalla. Od prywatnej plaży dzielić was będzie kilka minut spaceru. Na miejscu znajdziecie pokoje z prywatnymi łazienkami oraz basen zewnętrzny. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »