Majówka w Polsce! Noclegi w domkach nad morzem, w górach i na Mazurach od 93 PLN/osoba/noc
Spędźcie tegoroczny długi weekend majowy w gronie znajomych lub z rodziną. Wybierzcie się na spacer wzdłuż wybrzeża Morza Bałtyckiego, wejdźcie na Kasprowy Wierch lub zrelaksujcie się nad jeziorem Mikołajskim – wybór należy do was!
Wykorzystajcie dodatkowy dzień wolnego w pracy (za sobotę 1 maja), dzięki temu będziecie mieli okazję spędzić 5 dni (30.04-4.05) nad Morzem Bałtyckim, u podnóża Tatr lub na Mazurach. W Jastrzębiej Górze, Mikołajkach, Szklarskiej Porębie i Zakopanem zakwaterowani będziecie w doskonałych domkach, a za dobę pobytu w czteroosobowej chatce zapłacicie już od 93 PLN/domek/noc!
Wybrane przeze mnie domki cieszą się sporą popularnością wśród podróżnych i mogą pochwalić się wysoką średnią ocen na poziomie min. (9,3 na 10), wynikającą z wielu opinii i recenzji, wystawionych przez dotychczasowych gości.
Hotelod 371 PLN/4 osoby/noc
Kompleks Karkonoskie Chaty znajduje się w Szklarskiej Porębie w sąsiedztwie Park Dinozaurów. Każdy z domków składa się z w pełni wyposażonego aneksu kuchennego, salonu, dwóch sypialni oraz dwóch łazienek. Na miejscu na gości czeka darmowy parking.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluZnakomity Rainbow Resort znajduje się w Jastrzębiej Górze. Od najbliższego wejścia na plaże domki oddalone są o nieco ponad 15 minut spacerem. Każdy domek jest klimatyzowany i posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, salon z rozkładanym narożnikiem, sypialnię oraz łazienkę z prysznicem. Przed znajduje się taras z meblami ogrodowymi.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluW cichej i spokojnej okolicy Zakopanego znajduje się znakomity Góralski Domek Hanusina Koncina. Goście do swojej dyspozycji będą mieli drewniany domek z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, salonem, łazienką oraz dwoma sypialniami. Z balkonu roztacza się malowniczy widok na góry.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluZnakomity obiekt Szałas Noriko, znajduje się pośród ogrodu, w odległości nieco ponad 4 km od centrum Zakopanego. Domek posiada sporych rozmiarów salon, dwie sypialnie, nowocześnie urządzoną łazienkę z prysznicem oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluWyjątkowa Osada Domków Tatra-Dream mieści się tuż przed Zakopanem w sąsiedztwie punktu widkowego z panoramą Tatr. Każdy domek dysponuje tarasem, w pełni wyposażoną kuchnią, dwoma sypialniami, łazienką z prysznicem oraz część wypoczynkowa z sofą i kominekiem!
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluDomy Enklawa Mikołajki, jak sama nazwa wsakzuje znajdują się w Mikołajkach. Każdy jest urządzony w nowoczesnym stylu i posiada w pełni wyposażony aneks kichenny, sporych rozmiarów salon, dwie sypialnie, łazienkę oraz taras z meblami ogrodowymi.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluDługi weekend majowy w Polsce
Szklarska Poręba leży u bram Karkonoskiego Parku Narodowego. W okolicy znajdują się dwa wodospady, w tym najwyższy w polskich Sudetach – Wodospad Kamieńczyka, który spada kaskadami z 27 metrów do Wąwozu Kamieńczyka. Wodospad położony jest przy czerwonym szlaku (GSS) prowadzącym na Szrenicę.
Mikołajki to znane turystyczne miasteczko, położone między jeziorami Tałty i Mikołajskim, od wielu lat będące prawdziwym rajem dla żeglarzy. Polecam pospacerować po rynku, wybrać się w rejs po okolicy statkiem Żeglugi Mazurskiej oraz skosztować świeżej ryby w którejś z licznych nadbrzeżnych restauracji.
Na Podhalu nie będziecie mogli narzekać na nudę! Jesteście tu pierwszy raz? Polecam wybrać się na Kasprowy Wierch. Na szczyt wjedziecie kolejką w ciągu kilkunastu minut – może być to początek wędrówki po tatrzańskich szlakach turystycznych. Polecam również spacer 10-kilometrową Doliną Chochołowską, która jest najdłuższą i największą doliną polskiej części Tatr Zachodnich. Jak dotrzecie na jej koniec, to udajcie się do schroniska PTTK, gdzie będziecie mieli okazję zjeść przepyszną szarlotkę z bitą śmietaną w polewie jagodowej – palce lizać!
Obowiązkowo musicie wybrać się nad malowniczo położone jezioro Morskie Oko – tutejszy widok zapiera dech w piersiach. Stąd możecie ruszyć w dalszą drogę i zaliczyć m.in. Dolinę Pięciu Stawów, Czarny Staw pod Rysami czy Szpiglasową Przełęcz.
Więcej ofert zakwaterowania w domkach w całej Polsce znajdziecie pod tym linkiem.
Nie macie pojęcia, co warto zobaczyć w danym mieście? Sprawdźcie ten wątek na forum, który dedykowany jest podróżowaniu po Polsce.
W tym wątku na forum znajdziecie rekomendowane przez naszych użytkowników bary mleczne, restauracje oraz puby.
Pamiętajcie, że wybierając się do Tatrzańskiego Parku Narodowego, musicie posiadać ważny bilet wstępu! Ten kupicie w kasie lub on-line.
Planujcie odwiedzić Morskie Oko? Jeżeli wybieracie się samochodem, pamiętajcie o wcześniejszym zarezerwowaniu parkingu w Palenicy Białczańskiej. Rezerwacji dokonacie on-line.
Sprawdźcie 10 największych atrakcji w Szklarskiej Porębie.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?