Pekin Świątynia Nieba

Majówka w Pekinie – bilety oraz noclegi w 4* hotelu od 2620 PLN. Wyloty z Warszawy, Gdańska i Krakowa

2620 PLN Pekin z Warszawy, Gdańska i Krakowa
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

Zachęcam do skorzystania z oferty i zakupu biletów do stolicy Państwa Środka w dobrej cenie oraz noclegów w 4* hotelu. Taka kombinacja oraz mnogość atrakcji na miejscu sprawi, że to będzie z pewnością udana wycieczka.

Podsumowanie oferty

2620 PLN / osoba (5240 PLN / 2 osoby)
Loty z Warszawy, Gdańska lub Krakowa do Pekinu (26 (27) kwietnia - 4 maja) za 3312 PLN / 2 osoby (1656 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w 4* hotelu Howard Johnson Paragon Beijing za 1928 PLN / 2 osoby / 7 nocy (964 PLN / osoba)

Informacja o podróży:

Przeloty odbędziecie na pokładach linii KLM oraz Xiamen Airlines z wygodnymi przesiadkami w Amsterdamie. W trasę możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz rejestrowany.

Ważne!

Pobyt na terenie Chińskiej Republiki Ludowej jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.

Howard Johnson Paragon Hotel Beijing znajduje się nieopodal centrum miasta. W pobliżu działa wiele sklepów i lokali gastronomicznych. Obiekt jest oddalony o 10 minut spacerem od ulicy handlowej Wangfujing oraz 10 minut jazdy samochodem od placu Tiananmen i Zakazanego Miasta. Obiekt zapewnia pokoje i apartamenty wyposażone w klimatyzację, sejf i telewizor z płaskim ekranem. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi we wszystkich pomieszczeniach.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 22.04.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
Loty do Korei Południowej 😎🤗 Bilety first minute do Seulu od 2731 PLN 🇰🇷 Również na Święta i Sylwestra 🎆
Korea Południowa z Warszawy 2731 PLN

Korea Południowa w opcji first minute. Również na Święta i Sylwestra

⚡Sztos!⚡ Wietnam za 700 PLN 🔥 Czarterowy lot Dreamlinerem w jedną stronę 🌴🌊
Wietnam z Warszawy 700 PLN

Mega! Bezpośredni lot Dreamlinerem do Wietnamu w supercenie

Bali w sezonie od 3686 PLN 🥥🌴 Loty z Warszawy + 10 noclegów ⭐⭐⭐⭐ w hotelu z basenem infinity 🌊🌺🍍
Bali z Warszawy 3686 PLN

Wyspa bogów w sezonie: urlop w egzotycznej Indonezji

Warto 🔥 Tanie loty do Wietnamu ✈️ Bilety do Hanoi z Warszawy od 2368 PLN 😎😍
Wietnam z Warszawy 2368 PLN

Wietnam w rewelacyjnej cenie. Zobacz Zatokę Ha Long

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?