Fly4free.pl

Majówka w USA: bilety do Nowego Jorku z Berlina od 1420 PLN. Kilka terminów

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1420 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jason Krieger / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przełom kwietnia i maja jest na tyle „gorącym okresem”, że wyjazdy w tym terminie należy rezerwować z wyprzedzeniem. Szczególnie gdy cena przelotów jest atrakcyjna. Wszystkie te warunki spełnia przygotowana przeze mnie propozycja lotów do miasta, które nie śpi!

Do Nowego Jorku (lotnisko JFK) udasz się z portu lotniczego Berlin Brandenburg w terminie obejmującym popularną „majówkę”. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii American Airlines oraz British Airways z wygodnymi przesiadkami w Londynie. W cenie biletu zabrać możesz ze sobą bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: kwiecień – maj
Linia lotnicza: American Airlines oraz British Airways
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Hotel od 731 PLN/2 osoby/noc

W Nowym Jorku proponuję ci zakwaterowanie w 4* hotelu The Manhattan at Times Square z krytym basenem. Znajduje się on w odległości 300 metrów od słynnego placu Times Square. W każdym pokoju na wyposażeniu jest klimatyzacja, telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Możesz także rozważyć pobyt w 4* hotelu DoubleTree by Hilton New York Downtown, który położony jest w dzielnicy Lower Manhattan, 240 metrów od parku Battery Park. Na terenie całego obiektu zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Jeżeli jesteś w stanie wydać nieco więcej na zakwaterowanie, to zatrzymaj się w 4* hotelu Moxy NYC Times Square, który od domu towarowego Macy’s dzieli tylko 200 metrów. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Nowy Jork
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty1723 PLN
  • Liczba ofert650
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu6 g. wcześniej
  • Walutadolar amerykański (USD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Nowym Jorku
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Skąd taka cena? Po wybraniu tych lotów na British Airways cena wzrasta dwukrotnie po dodaniu kolejnych dodatkowych opłat koniecznych do poniesienia przy zakupie biletu. Straszna ściema z takimi oertami, ktore uwzględniają zakup biletów np przez ebookers ( bo tak min przekierowuje skyscanner
Ewa Stanek, 4 stycznia 2024, 16:16 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »