Fly4free.pl

Majówka w Polsce: w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej! Gościniec Jurajski za 115 PLN/pokój

zachod w jurze
Foto: Quellu / Shutterstock
od
115 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
01.05.2021 - 03.05.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się w długi weekend majowy na Szlak Orlich Gniazd, czyli jeden z najsłynniejszych szlaków turystycznych w naszym kraju! Zobaczcie liczne średniowieczne zamki, np. Ogrodzieniec, Ojców, Bobolice czy Olsztyn k. Częstochowy.

W Jurze Krakowsko-Częstochowskiej polecam zatrzymać się w obiekcie Gościniec Jurajski, który usytuowany jest w Żarkach, niedaleko słynnych zamków na Szlaku Orlich Gniazd. Wszystkie pokoje są wyposażone w prywatne łazienki. W każdym znajduje się WiFi, szafa oraz telewizor z płaskim ekranem. Do waszej dyspozycji będzie również restauracja i bezpłatny parking.

„Pokój spełnił moje oczekiwania. Cena bardzo dobra. Osobiście jestem zachwycona personelem. Bardzo, bardzo duży plus dla ludzi tam pracujących. Ogólnie pobyt oceniam na bardzo duży plus. Pokoje czyste. Śniadanie baaardzo dobre. „ – rekomenduje użytkowniczka portalu Booking.

Hotel115 PLN/noc

Zarezerwujcie pobyt w Gościńcu Jurajskim za 115 PLN za noc. Obiekt znajduje się w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej – to idealne punkt wypadowy do odkrywania atrakcji Szlaku Orlich Gniazd.

zarezerwuj hotel w jurze

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Szlak Orlich Gniazd

Zamek Ogrodzieniec w Podzamczu to największa i najbardziej znana twierdza w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej oraz najpopularniejsza ze wszystkich warowni na Szlaku Orlich Gniazd. Atrakcja jest dobrze przystosowana dla turystów. Chętni na zwiedzanie? Za bilet normalny zapłacicie 17 PLN, a za ulgowy 10 PLN.

Zamek Bobolice został zbudowany w połowie XIV wieku, ale mocno ucierpiał podczas kilkukrotnych najazdów, szczególnie potopu szwedzkiego. Aktualnie, po trwającej wiele lat rekonstrukcji, twierdza powróciła do stanu z lat swojej największej świetności.

Polecam odwiedzić również najmniejszy z polskich parków narodowych, czyli Ojcowski Park Narodowy. Region ten, oprócz jaskiń, może pochwalić się pięknymi formami skalnymi, którymi zachwycają się wszyscy przyjezdni.

Gościniec Jurajski
Foto: booking.com
Gościniec Jurajski
Foto: booking.com
Gościniec Jurajski
Foto: booking.com
Przydatne informacje
  • Sprawdźcie największe atrakcje Jury.

  • Zobaczcie najlepsze restauracje w okolicy.

  • Bezpłatny parking publiczny jest dostępny na miejscu.

  • Zwierzęta w hotelu nie są akceptowane.

  • Doba hotelowa trwa od 14:00 do 11:00.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »