Fly4free.pl

Majówka w Iranie. Loty z Warszawy za 1259 PLN

1259 PLN
Foto: muratart/Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Iran to kraj niezwykłych zabytków, bogatej kultury oraz niesamowicie gościnnych mieszkańców. Zaplanujcie swoją podróż, z wylotem z Warszawy, w jednym z najbardziej pożądanych w roku terminie.

Do Iranu udacie się ze stołecznego lotniska na pokładzie samolotów ukraińskiej linii lotniczej. Po drodze czeka was krótka i wygodna przesiadka na lotnisku w Kijowie.

Bez dodatkowych opłat zabierzecie ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego (do 5 i do 7 kg). Mamy dla was praktyczne porady, które wam w tym pomogą.

W Iranie polecam wam zatrzymać się w najpiękniejszym moim zdaniem mieście – w Isfahanie. Jako zakwaterowanie wybrałem dla was hotel Safir.

Termin podróży: majówka 2020 r.
Linia lotnicza: UIA
Bagaż: podręczny

Kalendarz najtańszych lotów

Hotel210 PLN/noc

W Isfahanie proponuję wam zakwaterowanie w hotelu Safir.

hotel iran

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Czy warto odwiedzić Iran?

Mimo wielu stereotypów na temat bezpieczeństwa, zagrożeń oraz wszechobecnych terrorystów – kraj odwiedza rok w rok rzesza turystów, którzy na własnej skórze przekonują się o gościnności Persów i absolutnym braku zagrożeń na miejscu. Każda osoba, która miała okazję być w tym państwie, z pewnością będzie gorąco zachęcać was do tego samego. Swego czasu nawet nasz narodowy przewoźnik na poważnie myślał o uruchomieniu lotów do Teheranu…

Za mała zachęta? Jeden z moich redakcyjnych kolegów, w dość obszernym artykule dokładnie opisał, na czym polega fenomen Iranu – i dlaczego coraz chętniej wybierany jest on jako cel podróży.

Jeśli wciąż wam mało, na naszym forum znajdziecie kompendium wiedzy, którego lektura z pewnością ułatwi wam zaplanowanie urlopu.

Edgar9
Foto: Edgar9/Shuttestock.com
iran
Foto: BalkansCat/Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • Wizę do Iranu wyrobicie w Ambasadzie Iranu w stolicy naszego kraju. Jej koszt to około 223 PLN.

  • Wiosna to idealny czas na wizytę w Iranie.

  • W Iranie nie działają karty płatnicze! Pamiętajcie o zapasie gotówki. Według relacji naszych czytelników najlepiej zabrać ze soba euro.

  • Irańska waluta to rial.

  • Nie nastawiajcie się jednak na wysokie ceny. Tutaj możecie poczuć się jak krezus.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Wspaniała cena!Gdzie te czasy, kiedy bilet kosztował 399 zł/RT/UIA...Do tego trzeba doliczyć jeszcze taką nie-za-tanią wizę.Ale już na miejscu da się żyć za grosze.Polecam.
Jan z Janowa, 10 grudnia 2019, 22:47 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Wizę bez problemu dostaniemy na lotnisku. Nie trzeba jej wyrabiać w Ambasadzie Iranu. Do tego nie trzeba brać ze sobą żadnej gotówki. Kupujemy za grosze kartę płatniczą Iranu i nią dokonujemy płatności. Pamiętajmy będąc w Iranie o napiwkach oraz o wykupywaniu najtańszych wycieczkach z których żyją Irańczycy.  Tam inflacja goni inflację. Dla nas grosz a dla nich każdy pieniądz się przyda. I wszystko to wina USA. Naród z dna na dzień stał się biedny.
mathew77, 11 grudnia 2019, 12:29 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »