Fly4free.pl

Majówka w Chorwacji: tydzień z wyżywieniem od 1939 PLN. Wylot z 3 miast

chorwacja
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Darios-Shutterstock
od
1939 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
27.04.2023 - 04.05.2023
W trakcie trwania długiego weekendu majowego proponuję ci wybrać się na wczasy do przepięknej Dalmacji. Zrelaksuj się w świetnym 4* kompleksie wypoczynkowym z wyżywieniem i niczym się nie przejmuj, ponieważ organizacją wycieczki zajmie się biuro podróży Itaka.

Do Chorwacji udasz się w terminie 27 kwietnia – 4 maja z jednego z trzech lotnisk w Polsce. Do Zadaru polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. W cenę wliczono bagaż rejestrowany.

W Dalmacji zatrzymasz się w świetnie ocenianym 4* Zaton Holiday Resort. Do twojej dyspozycji zostanie oddany komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką, balkonem, TV i dostępem do WiFi. Na terenie obiektu znajduje się również 9 basenów, hydromasaże, strefa relaksu, taras słoneczny oraz restauracja. Bezpośrednio przy obiekcie mieści się piaszczysta plaża.

W cenę pakietu wliczono podróż z bagażem rejestrowanym, transfery lotniskowe, ubezpieczenie, opiekę polskiego rezydenta i wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji.

Termin podróży: majówka
Wylot z: Krakowa, Gdańska i Wrocławia
Biuro podróży: Itaka
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl

Atrakcje 261 PLN

Będąc w Chorwacji, musisz wybrać się na przepiękne wodospady Krka.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »