Fly4free.pl

Majówka w Ameryce Środkowej. Nikaragua z Berlina za 1869 PLN

1869 PLN
Nikaragua wybrzeże
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Bryce Jackson / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przed wami niecodzienna oferta przelotów do „niedostępnej” Nikaragui. Dodatkowym atutem podróży jest jej termin. Wypada on w okresie tegorocznej majówki.

Nikaragua jest niedrogim, a przy tym bardzo atrakcyjnym kierunkiem podróży. Największe państwo w Ameryce Środkowej słynie z wulkanów i kolonialnych miast. Symbolem kraju jest stożek wulkanu Momotombo, położony nad jeziorem Managua. Wśród głównych atrakcji szczególnie poleca się rejs na wyspę Isla de Ometepe, nurkowanie u wybrzeży Wysp Kukurydzianych (Las Islas del Maíz) i zjazd na desce po zboczu parującego stożka Cerro Negro, koło zabytkowego miasta León. Na Isla de Ometepe dostaniecie się korzystając z usług lokalnego przewoźnika, docierając do miejscowości San Jorge za około 5 PLN, a następnie promem na wyspę za około 6 PLN. Takie ceny tylko potwierdzają, że by spędzić urlop w odległym i niezwykłym miejscu nie trzeba wydać fortuny.

Zapoznajcie się z ofertą zakwaterowania, którą dla was przygotowałem. Jest to pobyt w hotelu Mozonte. Został on urządzony w stylu kolonialnym i leży obok parku Las Madres, 5 minut jazdy od jeziora Managua Tiscapa. Hotel dysponuje odkrytym basenem oraz restauracją. Wszystkie pokoje charakteryzują się tradycyjnym wystrojem. Na miejscu możecie korzystać z bezpłatnego WiFi, klimatyzacji, telewizora z dostępem do kanałów kablowych oraz prywatnej łazienki.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »