Fly4free.pl

Majówka: Rwanda i Uganda w jednej podróży z Berlina za 1793 PLN

1793 PLN
Oferta nieaktualna
goryl w dżungli
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: LMspencer/Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Szukacie pomysłu na podróż w czasie nadchodzącej majówki? Skorzystajcie z mojej propozycji i odwiedźcie dwa niezwykle ciekawe kraje Afryki.

Przed wyjazdem warto wyrobić wizę dla Afryki Wschodniej. Kosztuje ona 100 USD i jest ważna 90 dni. Bez wątpienia główną atrakcją, która przyciąga turystów do tych krajów jest populacja goryli górskich. Do wyboru macie Park Narodowy Wulkanów (Rwanda) oraz Nieprzenikniony Las Bwindi i Mgahinga w Ugandzie. Ceny pozwoleń różnią się w zależności od kraju. W Rwandzie przyjdzie wam zapłacić aż 1500 USD. Ceny w Ugandzie są nieco niższe i wynoszą 600 USD (jest to koszt jednorazowego permitu, który pozwala na godzinne obcowanie z gorylami. Pamiętajcie, że za dojazd, wyżywienie oraz zakwaterowanie trzeba zapłacić osobno). Dla nieco odważniejszych i bardziej doświadczonych podróżników istnieje alternatywa w postaci najstarszego parku w całej Afryce – Virunga w Demokratycznej Republice Konga. Sam miałem okazję odwiedzić to niesamowite miejsce. Jednak przed podjęciem decyzji koniecznie zapoznajcie się z sytuacją w tym bardzo niestabilnym politycznie kraju.

W podróż do Afryki udacie się na pokładzie Brusseles Airlines. Z dwiema sztukami bagażu: jedną podręcznego i drugą rejestrowanego do 23 kg (nadawanego do luku).

W stolicy Ugandy, tuż po przylocie zatrzymajcie się w hotelu J. Residence, który posiada bardzo dobre opinie wystawione przez dotychczasowych gości. Na miejscu za darmo możecie korzystać z dostępu do sieci WiFi. Obiekt zapewnia darmowy transfer z/na lotnisko. Cena zawiera codzienne śniadanie.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »