Fly4free.pl

Majówka nad jeziorem Bajkał za 1713 PLN (loty z Warszawy + 6 noclegów w wynajętym domu + auto)

1713 PLN
bajkał rosja
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Katvic / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się na długi weekend majowy nad „błękitne oko Syberii”. Za loty ze stolicy kraju do Irkucka, zakwaterowanie i samochód zapłacicie tytułowe 1713 PLN.

Podsumowanie oferty

1713 PLN / osoba (6852 PLN / 4 osoby)
Loty z Warszawy do Irkucka (30 kwietnia-7 maja) za 5868 PLN / 4 osoby (1467 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w wynajętym domu za 241 PLN / 4 osoby / 6 nocy (60 PLN / osoba)
Wynajęcie auta za 743 PLN / 4 osoby (186 PLN / osoba)

W podróż wybierzecie z dwiema sztukami bagażu: jedną podręcznego i drugą rejestrowanego (nadawany do luku bagażowego). Po drodze czekają Was przesiadki w Moskwie. Chętnym wybierającym się do Federacji Rosyjskiej przypominamy o konieczności posiadania wizy.

W Rosji proponuję Wam wynajęcie całego domu, który jest usytuowany obok jeziora Bajkał. Do dyspozycji gości są dwie sypialnie, salon / kuchnia, łazienka z prysznicem i sauna.

Wynajętym samochodem łatwo dojedziecie do miejsca zakwaterowania i zwiedzicie okolice. Warto również skorzystać z jego ubezpieczenia dzięki Icarhireinsurance.com.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »