Fly4free.pl

Majówka na Tajwanie za 1985 PLN. Loty z Warszawy + hotel

Kaohsiung
Foto: hxdyl, Shutterstock.com
(Aktualizacja) Przygotowałem dla Was propozycję spędzenia przyszłorocznej majówki w Azji. Za tytułowe 1985 PLN polecicie do Kaohsiung, na południu wyspy oraz zakwaterujecie się w bardzo dobrze ocenianym hotelu w centrum.

Jest to miejsce wyjątkowo ciekawe ze względu na liczne zabytki, nowoczesne metropolie i parki narodowe. Tajwan to góry, woda i niesamowite widoki. Gorące źródła, barwne świątynie i nocne markety. Na liście „must see” koniecznie zapiszcie takie miejsca jak starówka Tainan czy Park Narodowy Kenting położony nad samym Pacyfikiem, gdzie można zobaczyć zjawiskowe rafy koralowe. To również kulinarny raj dla smakoszy kuchni azjatyckiej.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 3970 PLN/2 osoby (1985 PLN/osoba)

LOTY

Przykładowa rezerwacja dla 2 osób:

rezerwacja lotów na Tajwan

W podróż możecie zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu – jedną podręcznego oraz drugą rejestrowanego, nadawanego do luku. Po drodze czekają Was przesiadki w Amsterdamie i Paryżu.

NOCLEGI

W trakcie pobytu proponuję zakwaterowanie w Each Family. Hotel usytuowany jest w centrum miasta Kaohsiung. Na wyposażeniu łazienek jest suszarka do włosów i bezpłatne przybory toaletowe. Obiekt zapewnia również dostęp do Wi-Fi.

noclegi na Tajwanie

Obiekt cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród dotychczasowych gości.

opinie hotelu Each Family Kaohsiung

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »