Fly4free.pl

Majówka w ciepłych krajach: tydzień na Seszelach za 3401 PLN. Loty z Warszawy + apartament z widokiem na ocean

3401 PLN
Foto: Alessandro Russo / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chcielibyście przyszłoroczną majówkę spędzić w egzotycznej scenerii? Nic prostszego – wystarczy, że zdecydujecie się zarezerwować wycieczkę na Seszele. Na miejscu czekają rajskie plaże, gaje palmowe oraz oczywiście wspaniałe widoki!

Do Afryki polecicie w terminie obejmującym przyszłoroczną majówkę, tj. 26(27) kwietnia – 4(5) maja. Czeka was lot z Warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Turkish Airlines. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Stambule.

Wybrałem dla was zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Villa Chez Batista. Poza komfortowo urządzonymi pokojami do waszej dyspozycji będzie tam słoneczny taras ze wspaniałym widokiem na pobliską zatokę.

Termin podróży: 26(27) kwietnia – 4(5) maja
Linia lotnicza: Turkish Airways
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: pensjonat

Za tygodniową wycieczkę (loty + zakwaterowanie) na Seszele zapłacicie 3401 PLN, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 4978 PLN/2 osoby

Warszawa – Seszele – Warszawa >>

Hotel 1823 PLN/2 osoby/pobyt

W Villa Chez Bastia czekają na was pokoje wyposażone m.in. w prywatną łazienkę, klimatyzację, telewizor LCD oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć na Seszelach?

Seszele to położona pośrodku Oceanu Indyjskiego oaza spokoju, zapewniająca ucieczkę od zgiełku oraz pościgu za codziennymi sprawami. Lokalizacja blisko równika sprawia, że przez cały rok utrzymują się tam stałe, wysokie temperatury – idealnie na beztroski urlop!

Na wyspie Mahe najpiękniejsze plaże znajdziecie w okolicach Grande Anse, Port Glaud, Anse Soleil oraz Anse Intendance. Chcielibyście zobaczyć więcej? Na pobliskiej La Digue znajduje się jedna z najpiękniejszych plaż na całym świecie – słynna Anse Source d’Argent. Nurkowanie i odkrywania podwodnego świata? W tym celu wybierzcie się w okolice La Batie lub Anse Takamaka Chez Batista.

Lubicie zwiedzanie? W Victorii, stolicy Seszeli zlokalizowany jest imponujących rozmiarów ogród botaniczny. Założony ponad 100 lat temu, zgromadził okazy niemal wszystkich rosnących na świecie roślin – zobaczcie na własne oczy to niezwykłe „muzeum” na świeżym powietrzu.

Foto: Tommaso Nervegna / Unsplash
Foto: Jag_cz / Shutterstock
Foto: Dario Didon / Unsplash
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu potrzebujecie testu PCR z negatywnym wynikiem, wykonanego nie wcześniej niż 72h przed podróżą.
  • Na powracających do kraju spoza strefy Schengen wkrótce czekają nowe zasady – możecie przeczytać o nich tutaj.
  • Zapoznajcie się z relacją z podróży na Seszele autorstwa naszego czytelnika.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »