Fly4free.pl

Majówka na Martynice za 2899 PLN. Loty z Warszawy + noclegi w apartamencie przy plaży

2899 PLN
Oferta wyprzedana
Martynika i Gwadelupa
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Damien VERRIER : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie macie jeszcze planów na długi weekend majowy? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierzcie się na Martynikę. To świetny pomysł na egzotyczny urlop, na który możecie udać się bez paszportu!

W podróż na Karaiby polecicie w gorącym majówkowym terminie 26 kwietnia – 3 maja. Czeka was lot z Warszawy do Fort-de-France, realizowany na pokładach samolotów linii lotniczej Air France. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Paryżu.

Wybrałem dla was noclegi w apartamencie La Tita. Znajdziecie tam wszystkie niezbędne udogodnienia, a lokalizacja przy plaży dodatkowo umili wasz pobyt na wyspie.

Termin podróży: majówka
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 2899 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż razem 4205 PLN/2 osoby

Warszawa – Fort-de-France – Warszawa >>

Hotel 1593 PLN/tydzień/2 osoby

Na miejscu wybrałem dla was zakwaterowanie w komfortowym apartamencie La Tita. To rewelacyjnie oceniany obiekt, który usytuowany jest w pobliżu plaży. Na miejscu znajdziecie pokój z prywatną łazienką. Ponadto będziecie mogli skorzystać z klimatyzacji.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Na ten moment wjazd do Martyniki jest możliwy po ukazaniu Unijnego Certyfikatu Covid. Aktualne restrykcje i ograniczenia na miejscu, związane z sytuacją koronawirusową, możecie śledzić tutaj.
  • Poza tym należy wypełnić oświadczenie o braku symptomów i kontaktu z osobami chorymi.
  • „Welcome to the jungle” – przeczytajcie relację z podróży na Martynikę autorstwa naszego czytelnika.
  • Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »