Fly4free.pl

Majówka na wyspie Czedżu za 2261 PLN. Loty z Warszawy i noclegi

2261 PLN
koreanska wyspa jeju
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: JIPEN / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z atrakcyjnych cen first minut i juz teraz zaplanujcie majówkę. Przygotowałem dla was propozycję ponad tygodniowego wypoczynku na koreańskiej wyspie.

Do Korei polecicie liniami Air China w terminie 24(25) kwietnia – 3 maja. Za bilety zapłacicie 1885 PLN za osobę. Po drodze czekają was przesiadki w Pekinie (3-13h). Dłuższą z nich możecie przeznaczyć na zwiedzanie stolicy Państwa Środka. Za noclegi w hotelu zapłacicie 752 PLN (376 PLN za osobę).

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (max. 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 203 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

Na wyspie proponuję wam zakwaterowanie w hotelu Hae Jeju, który leży 10 min spacerem od plaży i 15 min jazdy od centrum miasta. W prywatnej łazience znajduje się suszarka do włosów i bezpłatny zestaw kosmetyków. Wybierając pośrednika Agoda za 8 noclegów zapłacicie 752 PLN.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky, będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »