Majówka: Kazachstan (Ałmaty) z Warszawy za 941 PLN
Przygotowałem dla Was propozycję wyprawy do Azji Centralnej. Odwiedzicie najciekawszą cześć Kazachstanu znajdującą się na południu kraju.
Kazachstan ma wiele do zaoferowania turystom. Najpiękniejsze rejony pod względem przyrodniczym znajdziecie na południu, m.in. Kanion Szaryński, Jeziora Kolsai, Kaindy, Bałchasz, Park Narodowy Altyn Emel i wiele innych. Będziecie mogli liczyć o tej porze na przyjemne temperatury w granicach 23 stopni Celsjusza. Przeloty odbędziecie liniami Ukraine International Airlines z przesiadką w Kijowie. Termin, oraz długość pobytu możecie modyfikować dzięki dostępnym kalendarzom.
W Ałmatach proponuję Wam zakwaterowanie w hotelu Relax. Jest on położony 8 minut spacerem od dworca autobusowego Sayakhat oraz 600 metrów od centrum handlowego Merey i targowiska Zelionyj Bazar. Oferuje on bezpłatne WiFi i łaźnię parową. Każdy pokój jest wyposażony w lodówkę, garderobę, telewizor i prywatną łazienkę.
Costa Brava od 2996 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Bodrum od 2558 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Kreta Wschodnia od 2289 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?