Fly4free.pl

Majówka 2020: luksusowe wczasy na Krecie w 5* hotelu z all inclusive od 1649 PLN. Wyloty z 5 miast

Laguna Balos Kreta
Foto: Lucian BOLCA / Shutterstock
od
1649 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
26.04.2020 - 03.05.2020
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Świetna okazja, aby tegoroczną majówkę spędzić na słonecznej Krecie w wypasionym stylu. Wyśmienite warunki do zwiedzania, świetna kuchnia i niezwykłe miejsca jak Laguna Balos. To wszystko… i znacznie więcej w gorącym okresie urlopowym.

Na wczasy do Grecji udacie się w terminie 26 kwietnia-3 maja. Do wyboru macie 5 miast, z których możecie rozpocząć podróż: Wrocław, Katowice, Gdańsk, Poznań i Warszawa, jednak najniższą cenę zapłacą chętni podróżujący z Katowic.

Hotel urządzono w nowoczesnym stylu i cieszy się znakomitymi opiniami. Od wybrzeża będzie was dzielić dosłownie kilka kroków, gdzie będziecie mogli wypocząć przy prywatnej plaży. W trakcie pobytu czeka na was wiele udogodnień m.in. kompleks 3 basenów, siłownia oraz centrum SPA.

Oprócz przelotów i noclegów, w podaną przeze mnie cenę wliczony jest transfer hotelowy oraz opieka rezydenta na miejscu. Nie martwcie się o pogodę: temperatura w pod koniec kwietnia dochodzi do 20 stopni Celsjusza.

Termin podróży: majówka
Wylot z: Wrocławia, Katowic, Gdańska, Poznania i Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak spędzić czas na Krecie?

Wiosną na Krecie nie spotkacie tłumu turystów. Ponadto ceny na miejscu będą znacznie niższe niż latem. W kwietniu temperatura nie pozwoli jeszcze na kąpiele w morzu, ale warunki będą bardzo dobre do aktywnego zwiedzania wyspy. Aura z pewnością będzie znacznie bardziej stabilna niż w Polsce – wszyscy wiemy jak kapryśny potrafi być kwiecień.

Grzechem byłoby nie zacząć zwiedzania Krety od Heraklionu, do którego przylecicie. Warto wybrać się w okolice portu i twierdzy Koules, czy też okolice fontanny Morosiniego. Chcecie jeszcze bardziej poczuć klimat Heraklionu? Udajcie się na spacer wzdłuż imponujących murów otaczających to miasto. Dla fanów historii starożytnej punktem obowiązkowym będzie wizyta w Muzeum Archeologicznym. Znajdziecie tam setki artefaktów pochodzących z najważniejszych wykopalisk na Krecie.

W trakcie zwiedzania nie możecie również pominąć Laguny Balos. To najczęściej fotografowane miejsce na Krecie, którego po prostu nie możecie pominąć w czasie waszego pobytu. Ta piaszczysta plaża wyróżnia się białym, miękkim piaskiem, niesamowitymi widokami oraz błękitną, ciepłą płycizną.

Na całej wyspie znajdziecie także kolorowe sady pomarańczy – zadowolą zarówno oczy, jak i kubki smakowe!

Foto: TalyaPhoto / Shutterstock
laguna Balos
Foto: Eva Bocek / Shutterstock
port w heraklionie
Foto: Georgios Tsichlis / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Wybierając się do Grecji wystarczy wam tyko dowód osobisty! Warto również zabrać Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

  • Nasi czytelnicy odwiedzili Kretę wiele razy. Sprawdźcie ich porady na naszym forum.

  • Przed wyruszeniem w podróż pamiętajcie o wielowalutowej karcie Revolut. Dzięki niej nie będziecie tracić pieniędzy na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »