Plaże, imprezy i słońce ☀️🍹 Majorka na wakacje od 523 PLN 🔥
Na Majorkę polecisz w terminie 13-20 sierpnia z 4 polskich miast linią Lufthansa. Na każdej trasie polecisz linią Lufthansa, z przesiadkami w Niemczech. W cenę wliczony jest bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty.
Termin podróży: wakacje
Linia lotnicza: Lufthansa
Bagaż: podręczny (55 x 40 x 23 cm max 8 kg) oraz przedmiot osobisty (40 x 30 x 10 cm)
Hotel od 561 PLN/2 osoby/noc
W miejscowości Peguera proponuję pobyt w 4* hotelu Bahia, który znajduje się przy plaży. Na miejscu skorzystasz z odkrytego basenu, strefy spa oraz restauracji. W cenę noclegu wliczone są śniadanie.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
Możesz także rozważyć pobyt w hotelu Cala Murada. Obiekt jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości i będzie idealnym miejscem na relaks.
Samochód od 757 PLN/pobyt
Nie wyobrażasz sobie urlopu bez zwiedzania? W takim razie po przylocie wypożycz samochód i ruszaj przed siebie. Zachodnie wybrzeże, Port de Sóller, Alcúdia czy przylądek Formentor – czekają!
Bodrum od 2255 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Kreta Zachodnia od 2922 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Alanya od 2249 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?