Fly4free.pl

Tanie loty first minute grupą Lufthansa: Majorka, Korsyka, Apulia z Polski od 395 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
od 395 PLN
majorka
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nanisimova : Shutterstock
Zaplanuj urlop z wyprzedzeniem i wybierz się na wycieczkę w atrakcyjnej cenie. Tym razem możesz odkryć Korsykę, odpocząć na plażach Majorki lub skosztować włoskiej kuchni w Apulii.

Na Majorkę udasz się w terminie 7 – 16 kwietnia, na Korsykę 5 – 13 kwietnia, a do Apulii 23 – 27 kwietnia. Wszystkie loty realizowane będą linią Lufthansa lub SWISS z przesiadkami w Niemczech lub Szwajcarii. W cenę biletów wliczony został bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty.

Termin podróży: kwiecień 2025
Linia lotnicza: Lufthansa/SWISS
Bagaż: podręczny (55 x 40 x 23 cm) + przedmiot osobisty

Hotel od 371 PLN/pokój/noc

Jeśli planujesz urlop na Majorce, postaw na bardzo dobrze oceniany aparthotel Helios. Do twojej dyspozycji będzie otwarty basen zewnętrzny oraz komfortowy pokój z balkonem i klimatyzacją.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na Korsyce rekomenduję zakwaterowanie w 4* hotelu Mercure Bastia Biguglia. W obiekcie znajdziesz restaurację, strefę spa, siłownię oraz basen wewnętrzny.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Brindisi zatrzymaj się w znakomicie ocenianym Palazzo Pinto B&B. Obiekt położony jest w centrum miasta. W cenę noclegu wliczono śniadanie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 489 PLN/pobyt

Aby komfortowo zwiedzać Majorkę, wypożycz samochód już na lotnisku.

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »