Fly4free.pl

Majorka ze Szczecina za 192 PLN (loty + transfer na lotnisko)!

Oferta nieaktualna
Świetna cena za bezpośrednie loty na Majorkę z Berlina oferuję easyJet. Bilety w dwie strony dostępne są za 190 PLN. Przejazd ze Szczecina do Berlina i z powrotem za 2 PLN. Przeloty + transfer na lotnisko to koszt 192 PLN! Podróż w listopadzie, pogoda do zwiedzania :)

Bilety do zarezerwowania na stronie przewoźnika easyJet. Korzystamy z patentu genewskiego. Na naszych przykładach podajemy ceny za osobę przy podróżujących dwóch osobach.

Patent genewski:
1.Wybieramy i dodajemy przelot w jedną stronę z Genewy do Bristolu na dowolną datę, ustawiając liczbę osób która ma podróżować na Majorkę. W opisywanym przez nas przykładzie to dwie osoby między które dzieli się jedna opłata rezerwacyjna;
2. Dodajemy kolejny lot do rezerwacji wybierając opcję „+ dodaj więcej lotów”;
3. Obieramy trasę interesującą nas trasę z opcją powrotu;
4. Usuwamy przelot z Genewy do Bristolu z rezerwacji.
5. Zmieniamy walutę na PLN.

Najtańsze noclegi na Majorce znajdziecie na Hotel4free.pl >>

Przejazdy za 2 PLN ze Szczecina do Berlina i z powrotem zarezerwujemy na sale.euroticket.pl >>

Przykładowe rezerwacje:

TXLPMI SzzSxf SxfSzz

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Nie wiem czy to tylko mój problem, ale na stronie którą podajecie bilety na przejazd Szczecin-Berlin maja ceny od 1 zł, ale gdy chce się przejść do płatności takich cen nie ma.
Oliv, 1 września 2015, 13:21 | odpowiedz
Avatar użytkownika
U mnie też po przejściu na stronę Interglobusa najtańsze bilety są po 49zł
ewam24, 1 września 2015, 14:18 | odpowiedz
wyprzedźmy zatem pomoc Łukasza: "TYLKO BILETY JEDNOSTRONNE !" - trzeba zakupić 2 osobne bilety
PLGeronimo, 1 września 2015, 14:44 | odpowiedz
hm... w zeszlym roku bylem w pazdzierniku na majorce.Pogoda spacerowa i na 7 dni przez 3 dni padalo. Fajna oferta ale osoby ktore sie nie orientuja niech nie nastawiaja sie na plazowanie. tym bardziej ze to listopad bedzie.... to tylko takorientacyjnie. Poleciec mozna bo cena dosc ciekawa i przynajmniej tyle niemcow nie bedzie :)
arek, 1 września 2015, 20:42 | odpowiedz
Sprawdźcie czy uda Wam się kupić korzystając z komputera ,a nie przez telefon czy tablet.U mnie to się sprawdziło.Na iPadzie po wyborze konkretnego ,,rejsu,,przekierowywało mnie tylko na stronę Interglobusa, na kompie zaś widoczna zrobiła się dodatkowa opcja kupna przez euroticket. Pomoc w takim sposobie kupna uzyskałam od pracownika euroticket.
Smierz, 1 września 2015, 21:00 | odpowiedz
Również byłem w październiku, tak samo jak i rol wcześniej, pogoda była super, po 28 stopni cały czas, drobny deszczyk ale nieszkodliwy.
arekhm… w zeszlym roku bylem w pazdzierniku na majorce.Pogoda spacerowa i na 7 dni przez 3 dni padalo. Fajna oferta ale osoby ktore sie nie orientuja niech nie nastawiaja sie na plazowanie. tym bardziej ze to listopad bedzie…. to tylko takorientacyjnie. Poleciec mozna bo cena dosc ciekawa i przynajmniej tyle niemcow nie bedzie
Konrad, 1 września 2015, 23:58 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »