Madera

Madera na dwutygodniowy urlop w 3* hotelu ze śniadaniami za 1291 PLN. Wylot z Warszawy

1291 PLN Madera z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

Odwiedźcie spektakularną Maderę, nazywaną też „ogrodem Atlantyku” z niezwykłą przyrodą i setkami kilometrów tras spacerowych. To miejsce idealne na wypoczynek o każdej porze roku.

Garajau to 3-gwiazdkowy hotel należący do znanej w całej Portugalii sieci Dom Pedro. Obiekt położony jest na wzgórzach u stóp Oceanu Atlantyckiego, skąd rozpościera się fantastyczny widok na okolicę. Na terenie obiektu znajdują się dwa baseny: jeden zewnętrzny, czynny w sezonie letnim i drugi kryty, czynny poza sezonem. Oprócz tego można tu pograć w siatkówkę, badmintona lub tenisa stołowego. Orzeźwiającego drinka wypijecie w jednym z 2 barów lub restauracji. Warto też poświęcić 30 min na dojazd komunikacją miejską do stolicy wyspy, miasteczka Funchal (przystanek autobusowy znajduje się naprzeciwko hotelu).

Do dyspozycji gości:

  • recepcja
  • restauracja The Tropical
  • bar Caracalla (przy krytym basenie)
  • bar przy basenie
  • kryty basen (podgrzewany)
  • basen zewnętrzny
  • basen dla dzieci
  • sala TV

Wyżywienie:

  • śniadania w formie urozmaiconego bufetu
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 9.06.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Słoneczne wybrzeże Algarve 🏖️ Urlop w Portugalii za 979 PLN 🔥
Portugalia z Warszawy 979 PLN

Najpiękniejszy region kontynentalnej Portugalii

✨Kawiarnie, wzgórza i spokojny portugalski vibe 😍🌇 City break (z weekendem) w Lizbonie za 809 PLN 🤩
Lizbona z Krakowa 809 PLN

Odwiedź stolicę Portugalii w dogodnym terminie (z weekendem). Loty + hotel

Odwiedź najbardziej słoneczny zakątek Europy 🌊☀️ Wycieczka do Algarve za 1089 PLN (loty + noclegi z basenem) 💦👙
Portugalia z Krakowa 1089 PLN

Odwiedź najbardziej słoneczny zakątek Europy: portugalskie Algarve

City break w Porto z winem w tle 🍷🌉 Kilka dni w Portugalii za 999 PLN
Portugalia z Katowic 999 PLN

City break w Porto z winem w tle: kilka dni w Portugalii

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?