Fly4free.pl

Mikołajki na Maderze: tydzień ze śniadaniami w 4* hotelu nad oceanem od 1602 PLN (wyloty z Katowic i Warszawy)

Oferta wyprzedana
Foto: Funny Solution Studio / Shutterstock
od
1602 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
04.12.2021 - 11.12.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Mikołaj podobno dociera do dzieci na całym świecie, zatem kto powiedział, że musicie czekać na niego w Polsce? Jeżeli zima nie jest waszą ulubioną porą roku, ruszajcie na wyspę wiecznej wiosny i zafundujcie sobie tygodniowy słoneczny wypoczynek pośród Atlantyku!

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

Do Portugalii polecicie w terminie obejmującym tegoroczne mikołajki, 4 – 11 grudnia. Czeka was bezpośredni lot z Katowic lub Warszawy, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air. W cenę biletów wliczono również bagaż rejestrowany, zatem tym razem nie będzie problemu ze spakowaniem się w podróż!

Na Maderze będziecie zakwaterowani w 4* hotelu Suite Hotel Jardins d’Ajuda. Lokalizacja tuż nad brzegiem oceanu, wspaniałe widoki, śniadania wliczone w cenę pobytu oraz podgrzewany basen sprawią, że będzie to udany wypoczynek!

Termin podróży: 4 – 11 grudnia
Wylot z: Katowic oraz Warszawy
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: śniadania
Ilość osób: 2

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Swój łagodny klimat Madera zawdzięcza korzystnemu położeniu u brzegów Afryki. Tak naprawdę wyspa świetnie nadaje się jako urlopowy kierunek przez cały rok. Szczególnie miły kontrast czeka was jednak zimą, gdy będziecie mogli choć na chwilę zapomnieć o płaszczach i szalikach.

Madera to prawdziwy raj dla miłośników aktywnego wypoczynku oraz długich spacerów. Znajdziecie tam szlaki turystyczne dostosowane do każdego poziomu trudności. Rekomenduję wam szczególnie malowniczą ścieżkę prowadzącą do Vereda do Arieiro. Marzą wam się niezapomniane widoki oraz nieco adrenaliny? Wybierzcie się na klify w pobliżu Cabo Giaro, gdzie zamontowano specjalny, przezroczysty podest. Na wyspie natkniecie się również na liczne lewady, czyli dawne kanały nawadniające. Powstanie pierwszych z nich datuje się na początki XVI wieku, dziś zostały one „pochłonięte” przez zielony krajobraz wyspy. Szlak prowadzący w okolice Levada do Furado to jedna z najpiękniejszych usłanych kwiatami ścieżek!

Foto: TUI
Foto: TUI
Foto: TUI
Przydatne informacje
Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »