HIT❗🔥 Madera all inclusive 💚😍 na luksusowy urlop w ⭐⭐⭐⭐⭐ hotelu za 1799 PLN ⚡

1799 PLN Madera all inclusive z Katowic
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Nie pozwól, by taka okazja przeszła ci koło nosa! ⚡ Na początku kwietnia ruszaj z Katowic na wyspę wiecznej wiosny, która słynie z łagodnego klimatu ☀️ pięknych widoków 😍 oraz mnóstwa atrakcji dla aktywnych 🥾. Tym razem czeka cię wypoczynek i rozpieszczanie w wyjątkowo komfortowych warunkach: ⭐⭐⭐⭐⭐ hotel z bogatą ofertą all inclusive. 🍴🍹
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Portugalii polecisz w terminie 1 – 8 kwietnia Czeka cię bezpośredni lot z Katowic do Funchal. W cenę pakietu wliczona jest podróż z bagażem rejestrowanym, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, podstawowe ubezpieczenie oraz all inclusive.

Zatrzymasz się w luksusowym 5* hotelu Pestana Royal All Inclusive Ocean & Spa Resort. Obiekt oferuje malowniczą lokalizację pośród ogrodu palmowego, w pobliżu największej plaży na wyspie, widoki na Cabo Giaro, kilka basenów, zaplecze sportowe, strefę wellness oraz obsługę na najwyższym poziomie. W skrócie: spędzanie tam czasu będzie czystą przyjemnością!

📅 Termin podróży: kwiecień
✈️ Wylot z: Katowic
🌞 Biuro podróży: Itaka
💼 Bagaż: rejestrowany (20 kg) + podręczny (55x40x23 cm)
🛏️ Zakwaterowanie: 5* hotel
🍴 Wyżywienie: all inclusive
🙋‍♂️Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 13.06.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
City break w Porto 🇵🇹🍷 Okołoweekndowe loty + hotel za 849 PLN ✈️🏩
Portugalia z Krakowa 849 PLN

City break w Porto: okołoweekendowe loty + hotel

Madera w first minute od 1995 PLN 😎🏝️ Tydzień w ⭐⭐⭐ hotelu z widokiem na Atlantyk 🤩🌊
Portugalia z 2 miast 1995 PLN

Madera first minute: tydzień w 3* hotelu z widokiem na Atlantyk

City break w Lizbonie 🇵🇹✈️ Loty + 3 noce w hotelu w centrum za 949 PLN 🏨☀️
Portugalia z Wrocławia 949 PLN

City break w Lizbonie: 3 noce w hotelu w centrum

Miasto wina, mostów i widoków nad Douro 🍷🌊 City break w Porto za 969 PLN 🥰 Loty i 4🌟 hotel ze śniadaniami 🍳
Porto z Wrocławia 969 PLN

Perła Portugalii w doskonałym terminie. Loty i 4* hotel ze śniadaniami

Madera (7 dni) w Dorisol Buganvilia (Funchal) z Warszawy (BB)
OD 2099 PLN

Madera (7 dni) w Dorisol Buganvilia (Funchal) z Warszawy (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Madera (7 dni) w Jardim Atlantico z Warszawy (BB)
OD 2199 PLN

Madera (7 dni) w Jardim Atlantico z Warszawy (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Madera (7 dni) w Monte Mar Palace z Warszawy (BB)
OD 2599 PLN

Madera (7 dni) w Monte Mar Palace z Warszawy (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Madera (7 dni) w Estalagem Do Mar z Warszawy (BB)
OD 2199 PLN

Madera (7 dni) w Estalagem Do Mar z Warszawy (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?