Fly4free.pl

LAST MINUTE: noclegi w luksusowym 4* hotelu Narvil od 505 PLN/pokój 2-osobowy. W cenie śniadania, wstęp do strefy basenowej oraz wiele więcej

hotel narvil
Foto: Hotel Narvil
Luksusowy wypoczynek w świetnej cenie w położonym wśród lasów nad brzegiem Narwii hotelu wydaje się idealnym pomysłem na kilkudniowy wypad dla całej rodziny. Moc atrakcji zapewnią również dedykowane zajęcia sportowe z gwiazdami!

Ogromne przestrzenie wokół hotelu Narvil to gwarancja komfortu i wypoczynku z dala od tłumów i w bliskości z naturą, a wszystko to zaledwie 40 minut jazdy samochodem z centrum Warszawy. W wybranych terminach Narvil zaprasza dzieci i dorosłych na zajęcia siatkarskie z Marcinem Możdżonkiem, rozgrywki rodzinne z Zygmuntem Chajzerem, zajęcia tenisowe z Klaudią Jans-Ignacik, piłkarskie ze znanym z programu Turbokozak Grzegorzem „Gaborem” Jędrzejewskim. W hotelu odbywać się będą również warsztaty taneczne z Iwoną Pavlović oraz warsztaty fotograficzne z Lidią Popiel, a wszystko to w cenie pobytu. Pełen plan wydarzeń specjalnych można znaleźć na stronie hotelu.

Foto: Hotel Narvil

Hotel szczyci się również jedną z najlepszych w Polsce strefą zabaw dla dzieci – rodziny bardzo chwalą sobie możliwość zostawienia pociech pod opieką doświadczonych animatorów w Narvilandii a sami w tym czasie mogą korzystać chociażby z niezwykle klimatycznego SPA Niagara. Należy jednak pamiętać, że pod opieką animatorów możemy zostawić dzieci powyżej 4 roku życia. 

W tej wyjątkowej cenie można skorzystać z oferty specjalnej Wakacje Rodzinne Multiatrakcje, przygotowanej z okazji 10-lecia hotelu. Rezerwując należy wpisać kod SWIETUJZNAMI10LAT, link poniżej:

Zarezerwujcie TUTAJ >>

Foto: Hotel Narvil

OPINIA z Booking.com:

„Jedno z naszych ulubionych spa. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Sprawdza się w ważnych dla nas punktach, mimo bliskości Warszawy otoczenie przypominające Mazury. Miła obsługa, dobra kuchnia, duży, porządny kryty basen z brodzikami dla dzieci. Z basenu fajny widok na las przez dużą przeszkloną ścianę. Strefa relaksu, kort, siłownia, squash, kręgielnia, bilard – wszystko bez zarzutu, nowe albo doskonale utrzymane”. – zachwala Hochub 

Pakiet Wakacje Rodzinne Multiatrakcje to oprócz noclegu w komfortowych pokojach ze śniadaniem i bezpłatnym parkingiem:

wstęp do strefy basenowej z hydromasażami, kompleksem saun, jacuzzi oraz brodzikiem dla dzieci,
– rejsy jachtem po Narwii,
– zajęcia rekreacyjne, treningi sportowe i spotkania z gwiazdami,
– ogniska i wycieczki tematyczne dla dzieci,
– tygodniowy program zajęć dla dorosłych, a w nim m.in. joga, nordic walking, zdrowy kręgosłup, aquaaerobic,
– zajęcia kulinarne i artystyczne,
– zajęcia żeglarskie,
– wstęp do sali fitness w hotelu, a także z siłowni plenerowej z widokiem na Narew.

Foto: Hotel Narvil

OPINIA z Booking.com

„Ulubiony hotel, w sezonie atrakcje dla dzieci, od niedawna bar na plaży, co jest dodatkowym plusem.” – pisze Krystian

Za dodatkową opłatą goście mogą korzystać z kortu tenisowego, kręgli, squasha, rowerów czy tyrolki oferującej 3 zjazdy na linach zawieszonych między drzewami na wysokości do 12 metrów. A przy barze plażowym dostępne są kajaki i rowery wodne.
 
Cena specjalna to 505 PLN za nocleg w dwuosobowym pokoju ze śniadaniem i wszystkimi atrakcjami.

W hotelu Narvil możecie zrealizować bon turystyczny.

Foto: Hotel Narvil
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »