Luksusowe all inclusive w Turcji 🌴🏖️ 5* hotel z aquaparkiem za 2434 PLN
Do Turcji polecisz z Warszawy w październiku. Przeloty realizowane są liniami SunExpress z bagażem rejestrowanym oraz podręcznym w cenie.
Na miejscu czeka na ciebie luksusowy 5* Vikingen Infinity Resort & Spa. Hotel cieszy się doskonałymi opiniami gości, którzy szczególnie chwalą bogaty aquapark ze zjeżdżalniami, doskonałe jedzenie oraz profesjonalne animacje. Do dyspozycji masz prywatną plażę z bezpłatnymi leżakami i parasolami, baseny zewnętrzne i wewnętrzny, centrum fitness oraz spa z sauną i łaźnią turecką.
W cenie otrzymujesz przeloty, transfery lotniskowe, zakwaterowanie oraz wyżywienie w formule all inclusive obejmujące śniadania, obiady, kolacje oraz lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wyznaczonych godzinach.
📅 Termin podróży: 23-29 października
✈️ Wylot z: Warszawy
🌞 Biuro podróży: Travelplanet
💼 Bagaż: rejestrowany i podręczny
🛏️ Zakwaterowanie: 5* hotel
🍴 Wyżywienie: all inclusive
🙋♂️ Liczba osób: 2
Hurghada od 2853 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Djerba od 2569 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Costa Brava od 2589 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?