Fly4free.pl

Weekend w Lublanie za 564 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + noclegi w 4* Sheratonie

564 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Triff / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Słowenia to jeden z najmniejszych europejskich krajów – nie oznacza to jednak, że ma on niewiele do zaoferowania! Wybierzcie się w krótką, weekendową podróż do stolicy, a być może zainspiruje was ona do powrotu w przyszłości!

Na wycieczkę do Słowenii wybierzecie się w terminie tegorocznych ferii zimowych: 4 – 6 lutego. Czeka was bezpośredni lot z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina do Lublany, realizowany na pokładzie samolotu PLL LOT.

Wybrałem dla was noclegi w stylowym 4* hotelu Four Points by Sheraton Ljubljana Mons. Będzie to świetny wybór na weekendową wycieczkę: komfortowo urządzone pokoje, doskonała lokalizacja oraz światowej klasy obsługa zapewnią wam wypoczynek na najwyższym poziomie.

Termin podróży: luty
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Weekendowa wycieczka (loty + zakwaterowanie) to koszt 564 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 608 PLN/2 osoby

Warszawa – Lublana – Warszawa >>

Hotel 519 PLN/2 osoby/pobyt

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 202 PLN/2 osoby

Chcecie zobaczyć więcej, niż samą Lublanę? Przyda się do tego wypożyczony samochód – najlepiej zadbać o to tuż po wylądowaniu w Słowenii.

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Słowenia to jeden z najmniejszych, ale również najciekawszych i najbardziej zróżnicowanych europejskich krajów. To niezwykłe państwo, gdzie w ciągu jednego tylko dnia będziecie mieli szansę rankiem wybrać się na spacer po lesie, w czasie dnia zobaczyć morskie wybrzeże, by wieczorem odwiedzić ośnieżone, górskie szczyty.

W stolicy zobaczcie monumentalną katedrę świętego Mikołaja, Park Zvezda oraz Potrójny Most. Wizytówką miasta jest również średniowieczny zamek górujący nad okolicą.

Chcielibyście zobaczyć więcej? Wypożyczcie samochód i ruszajcie nad słynne jezioro Bled – jedną z najsłynniejszych wizytówek kraju.

Foto: Georgios Tsichlis / Shutterstock
Foto: Olesya Baron / Shutterstock
Foto: Artur Bociarski / Unsplash
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu wybierając się do Słowenii, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem: przedstawienia dowodu szczepienia (minimum 14 dni po drugiej dawce), okazania negatywnego wyniku testu PCR (nie starszego niż 72 h przed) lub dowodu wyzdrowienia z Covid-19 (10-180 dni przed wyjazdem).
  • Więcej na temat obostrzeń panujących na Słowenii przeczytacie tutaj.
  • Na naszym forum znajdziecie wiele przydatnych wskazówek i porad dotyczących podróżowania po Słowenii.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »