Fly4free.pl

Wyprzedaż w Ryanair: loty z Polski na city breaki i wypoczynek w promieniach słońca już od 54 PLN!

54 PLN
Oferta wyprzedana
ryanair
Foto: Dmitry Birin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wystartował kolejna odsłona wyprzedaży w Ryanair, w ramach której dostępne są loty z polskich miast już od 54 PLN. Wypoczynek nad Morzem Czarnym lub Śródziemnym? A może krótka wycieczka do Austrii, Francji, Włoch lub na Ukrainę? Zdecydujcie sami o kierunku kolejnej podróży!

Na wycieczkę polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Dostępnych jest sporo kierunków w całej Europie. Zachęcam do sprawdzenia siatki promocyjnych połączeń Ryanair! Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie przygotowany przez nas poradnik, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? W Ryanair macie możliwość darmowej zmiany terminu podróży, trasy (na dowolną z siatki przewoźnika) lub po prosto możecie ubiegać się o zwrot pieniędzy. Więcej na ten temat dowiecie się, klikając tutaj.

Termin podróży: wrzesień – listopad
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Wyloty z: Gdańska, Krakowa, Poznania, Warszawy oraz Wrocławia

Hotelod 168 PLN/2 osoby/noc

We Lwowie zatrzymajcie się w 3* hotelu Central, który znajduje się w samym centrum miasta, w odległości 170 metrów od rynku oraz 200 metrów od pomnika Daniela Halickiego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Wiedniu proponuję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Mercure Raphael Wien, który znajduje się naprzeciwko teatru Raimunda, zaledwie 450 metrów od dworca kolejowego Westbahnhof.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Przydatne informacje
  • Sprawdźcie także dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!

  • Zapoznajcie się koniecznie z naszym poradnikiem, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Aktualnie po powrocie do Polski czeka was przymusowa kwarantanna, z której możecie się zwolnić wykonując po 7 dniach test. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Jak to jest teraz jeśli chodzi o powrót z Hiszpanii? Czeka mnie tygodniowa kwarantanna czy testem po powrocie do Polski mogę ją zdjąć? 
wiks91, 16 września 2021, 13:40 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »