Fly4free.pl

Loty Turkish Airlines (z bagażem) do Australii z Budapesztu od 3333 PLN. Także na wakacje

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
3333 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Joshua Leong / Unsplash.com
Wyloty spoza granic Polski nie stanowią dla ciebie problemu, pod warunkiem że jest to konkurencyjnie cenowo oferta albo propozycja dostępna jest w interesujących cię terminach? Może właśnie te bilety na antypody spełniają jeden z wyznaczonych przez ciebie kryteriów.

Do Australii udasz z portu lotniczego im. Ferenca Liszta w Budapeszcie w okresie pomiędzy kwietniem a październikiem. Także w terminie obejmującym długi weekend majowy czy wakacje!

W obie strony podróżować będziesz na pokładach samolotów linii Turskich Airlines oraz Malaysia Airlines z wygodnymi przesiadkami w Stambule oraz Kuala Lumpur. Chętnie spędzisz kilka dni w stolicy Malezji? W takim razie bilety lotnicze będą kosztować cię nieco więcej.

Bez dodatkowych kosztów do Perth zabrać ze sobą możesz bagaż rejestrowany (nadawany do luku), podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: kwiecień – październik
Linia lotnicza: Turkish Airlines, Malaysia Airlines
Bagaż: rejestrowany i podręczny

Hotel od 391 PLN/2 osoby/noc

W Perth proponuję ci noclegi 4* hotelu Mercure z odkrytym basenem. Znajduje się on w samym sercu CBD (Centralnej Dzielnicy Biznesowej). We wszystkich pomieszczeniach możesz korzystać z dostępu do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Możesz także zatrzymać się w 4* Best Western Northbridge Apartments, który znajduje się w centrum miasta. Na terenie obiektu mieści się odkryty basen. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1904 PLN/11 dni

Zwiedzanie Australii, czy nawet okolic Perth bez samochodu nie będzie należeć do łatwych. Dlatego zachęcam cię do wypożyczenia auta zaraz po przylocie.

Przydatne informacje: Australia
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2523 PLN
  • Liczba ofert205
  • Wjazd na dowódnie
  • Walutadolar australijski (AUD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Australii
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »