Fly4free.pl

Zbiór lotów Ryanair na Sycylię z Katowic, Krakowa, Warszawy i Wrocławia od 193 PLN

193 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Catherine Grace Cumming / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z dobrych cen od irlandzkiej linii lotniczej i udaj się na największą wyspę basenu Morza Śródziemnego. Tylko od ciebie zależy, czy polecisz do Katanii, czy do Palermo.

Do Katanii wybrać się możesz z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice, portu lotniczego Kraków-Balice oraz z warszawskiego portu lotniczego w Modlinie. Natomiast do Palermo polecisz ze stolicy województwa małopolskiego oraz wrocławskiego lotniska im. Mikołaja Kopernika.

Na każdej trasie podróżować będziesz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Termin podróży: grudzień – styczeń
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 208 PLN/2 osoby/noc

W Katanii zatrzymaj się w obiekcie DownTown vicino al Duomo, który położony jest nieopodal placu Piazza Duomo oraz zamku Ursino. W każdym pokoju na wyposażeniu jest klimatyzacja z funkcją ogrzewania, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Palermo rekomenduję ci zakwaterowanie ze śniadaniami w 3* hotelu Albergo Athenaeum. Znajduje się w odległości 15 minut spokojnego spaceru od centrum miasta. W cenie zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 58 PLN/pobyt

Wypożycz auto po przylocie do Palermo. Mając do swojej dyspozycji samochód, łatwo i wygodnie dojedziesz do miasteczka Cefalu oraz do starożytnego Agrigento.

Przydatne informacje: Sycylia
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty386 PLN
  • Liczba ofert987
  • Wjazd na dowódtak
  • Różnica czasubrak
  • Walutaeuro (EUR)
  • EKUZ akceptowanytak
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo na Sycylii
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Rekomendacje Fly4free.pl

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »