Fly4free.pl

Loty PLL LOT do Chicago z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania i Wrocławia od 1799 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1799 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Gautam Krishnan / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierz się za wielką wodę z naszym nardowym przewoźnikiem, który oferuje bilety do Wietrznego Miasta w atrakcyjnych cenach na podróże z portów regionalnych. Dostępnych jest wiele terminów (także na ferie), więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Do Chicago wybrać się możesz w okresie pomiędzy styczniem a marcem z gdańskiego lotniska im. Lecha Wałęsy, z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice, z lotniska Kraków-Balice, z lotniska Poznań-Ławica oraz z wrocławskiego lotniska im. Mikołaja Kopernika.

W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii PLL LOT z wygodnymi przesiadkami w Warszawie. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny o standardowych rozmiarach oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: styczeń – marzec
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel od 299 PLN/2 osoby/noc

W Chicago proponuję ci zakwaterowanie w 4* hotelu Warwick Allerton, który znajduje się w sąsiedztwie tarasu widokowego 360 CHICAGO. Każdy pokój jest wyposażony w klimatyzację, telewizor LCD, zestaw do parzenia kawy lub herbaty oraz minibar. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Niewiele więcej kosztować cię będzie zakwaterowanie w 3* hotelu Best Western River North z tarasem widokowym na dachu. Na terenie obiektu znajduje się także kryty basen oraz centrum fitness. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Chicago
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty1513 PLN
  • Liczba ofert306
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu7 g. wcześniej
  • Walutadolar amerykański (USD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Chicago
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »