Fly4free.pl

Ryanair: zbiór lotów (piątek-niedziela) po Europie z Warszawy już od 155 PLN. Wiele kierunków

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
155 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Lucas Davies / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przygotowałem dla ciebie zestawienie z lotami w różne części Starego Kontynentu. Tylko od ciebie zależy, na który kierunek się zdecydujesz. Natomiast pewne jest to, że podróż zawsze odbędziesz w terminie obejmującym dni wolne od pracy (piątek-niedziela)!

Do Barcelony, Bergamo, Bolonii, Budapesztu, Dublina, Kolonii, Kopenhagi, Londynu (lotnisko Stansted), Madrytu, Pescary, Sztokholmu (lotnisko Arlanda), Tirany oraz na Cypr (Pafos) i Maltę udasz się z warszawskiego lotniska w Modlinie w okresie pomiędzy lutym a kwietniem.

Na każdej trasie polecisz w terminie (piątek-niedziela) na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym – przecież dasz radę spakować się w plecak na tych parę dni.

Termin podróży: luty – kwiecień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 283 PLN/2 osoby/noc

Na Malcie rekomenduję ci noclegi w 4* hotelu Pebbles Resort, z krytym basem z podgrzewaną wodą. Znajduje się on w miejscowości Saint Paul’s Bay

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Barcelonie proponuję ci noclegi w 4* hotelu NH Barcelona Les Corts. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W stolicy Anglii postaw na zakwaterowanie w 3* Heeton Concept Hotel – Kensington London, który znajduje się w sąsiedztwie stacji metra Earl’s Court. W każdym pomieszczeniu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Pescarze zatrzymaj się w 4* hotelu Best Western Hotel Parco Paglia. Wszystkie pokoje zostały nowocześnie urządzone. W każdym jest łazienka z prysznicem. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Madrycie rozważ zakwaterowanie w easyHotel Madrid Centro Atocha, który znajduje się on w sąsiedztwie dworca kolejowego Atocha. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »