Fly4free.pl

Wakacje 2020: Loty na Spitsbergen z Gdańska za 901 PLN

901 PLN
Spitsbergen
Foto: ginger_polina_bublik / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

W przyszłoroczne wakacje wybierzcie się na Spitsbergen, by podziwiać dzień polarny i dziką naturę. Niezapomniane wrażenia gwarantowane.

Do Longyearbyen polecicie z Gdańska 19 sierpnia na 7 dni. Bez dodatkowych kosztów w podróż zabierzecie ze sobą bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka). Po drodze czekać was będą przesiadki na lotnisku w Oslo oraz Kopenhadze.

W podanej przeze mnie cenie 901 PLN dostępnych jest 8 terminów, wybierzcie jeden: 19-25 sierpnia, 19-26 sierpnia, 19-27 sierpnia, 19-28 sierpnia, 19-30 sierpnia, 19-31 sierpnia, 26-30 sierpnia oraz 26-31 sierpnia

Basecamp Hotel znajduje się w samym centrum Longyearbyen. Przed hotelem znajduje się przystanek autobusowy, z którego w 15 minut dojedziecie na lotnisko.

O wakacyjnych lotach na Spitsbergen poinformował nas czytelnik cypel, dziękujemy.

Kalendarz najtańszych lotów z Gdańska na Spitsbergen

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »