Fly4free.pl

Loty na Spitsbergen latem z Gdańska za 917 PLN

Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Fotokon, Shutterstock
Tanie loty na daleką północ w szczycie sezonu turystycznego. Odkryj skuty lodem Spitsbergen i przeżyj przygodę życia w niesamowitej scenerii!

Spitsbergen leży w obszarze Arktyki, miejscu o małej gęstości zaludnienia i trudnych warunkach zamieszkania. Miejsce surowej, lecz pięknej przyrody, nietkniętej działalnością człowieka. Wybierz się w trekking i poczuj jak odkrywca Nowej Ziemi. Pamiętaj, przed wyruszeniem na wyprawę poza Longyearbyen musisz zaopatrzyć się w broń palną. Na wszelki wypadek, aby obronić się przed niedźwiedziem polarnym. Broń, po uprzednim pozwoleniu od gubernatora Svalbardu, musicie zabrać ze sobą, a ewentualne jej użycie musi być uzasadnione.

LOTY

Przykładowa rezerwacja:

W podróż zabierzecie bagaż podręczny do 8 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm, rejestrowany (nadawany do luku bagażowego, jest dodatkowo płatny).

NOCLEGI

Po rezerwacji biletów lotniczych warto rozejrzeć się za zakwaterowaniem na wyspie.

Alternatywą dla drogich obiektów noclegowych w Longyearbyen jest najdalej na północ wysunięte pole namiotowe. Koszt noclegu w sezonie to ok. 59 PLN (120 NOK) za osobę za noc. Dzieci do 13. roku życia mają zapewniony pobyt bez opłat. Wypożyczenie namiotu to koszt ok. 73 PLN (150 NOK) za noc.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Nie zapomnijcie o większej ilości pieniążków, każda wycieczka całodniowa statkiem to koszt przelotu, hotele też nie są wcale tanie. Jedynie piwo jest w cenie europejskiej bo to strefa wolnocłowa. Trzydniowy pobyt to koszt ponad 3k, ale warto :)
Justyna, 12 marca 2017, 17:55 | odpowiedz
"Wybierz się W trekking i poczuj się jak odkrywca Nowej Ziemi." Po pierwsze Nowa Ziemia to Arktyka rosyjska. Odkrywać tam możesz ślady po eksplozjach atomowych, czywiście jeśli dostaniesz na to zgodę odpowiednich władz. Po drugie, biorąc pod uwagę ceny rejsów z Archangielska na Nową Ziemię, ceny dotarcia na Svalbard są taniochą. Po trzecie jeśli poczujesz się jak odkrywca Nowej Ziemi, na Svalbardzie nic cię nie zadziwi, pomyślisz, że wszystko juź odkryłeś.
alborz, 12 marca 2017, 20:02 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »