Wakacyjne loty czarterowe na Santorini z Warszawy za 470 PLN
Okazja na wakacyjną podróż do jednej z najpiękniejszych greckich wysp leżącej pośrodku Morza Egejskiego, słynącej z białych budynków z niebieskimi dachami.
Aktualnie nie mamy bezpośrednich połączeń tanimi liniami z Polski na Santorini. Korzystając z mojej propozycji, do Grecji polecicie czarterem Enter Air. W cenę wliczony jest bagaż rejestrowany. Niesamowite widoki, wspaniała kuchnia oraz gwarantowana dobra pogoda: to wszystko stanowić będzie przepis na kolejny udany urlop!
Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Enter Air. Na Santorini proponuję Wam noclegi w Anny Studios Perissa beach, który położony jest w centrum miejscowości Perissa, zaledwie 30 metrów od plaży. Do Waszej dyspozycji są klimatyzowane studia z balkonem, sejfem oraz telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. W każdym z nich mieści się także aneks kuchenny z płytą grzejną i małą lodówką.
Wypożyczonym samochodem zobaczycie najważniejsze atrakcje na wyspie.
Costa Brava od 1981 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Słoneczny Brzeg od 2768 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Słoneczny Brzeg od 2911 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?