Fly4free.pl

Loty na południe Hiszpanii – Sewilla z Warszawy od 170 PLN

Foto: LucVi, Shutterstock
Wybierzcie się do stolicy Andaluzji, to jeden z najciekawszych regionów tego wspaniałego kraju jakim jest Hiszpania. Rezerwujcie i lećcie, będzie co zwiedzać.

Flamenco, tapas bary, corrida, słońce i wszechobecna fiesta… można by rzec, że Andaluzja jest alegorią prawdziwej Hiszpanii. Miejsc wartych Waszych odwiedzin jest tu mnóstwo, a najważniejsze z nich to z pewnością: Sewilla z majestatyczną katedrą kryjącą grobowiec Kolumba, zespół pałacowy Alhambra w Grenadzie, La Mezquita w Kordobie, słynne na cały świat winiarnie w Jerez de la Frontera czy zjawiskowa Ronda. Chcąc odpocząć od zgiełku dużych miast wyruszcie szlakiem Pueblos Blancos – malowniczych białych miasteczek, wciśniętych między górskie zbocza, takich jak Arcos de la Frontera, Grazamela czy Vejer. Plażowiczom polecamy relaks na skąpanym w andaluzyjskim słońcu wybrzeżu. Znajdziecie tu mnóstwo pięknych, piaszczystych plaż, z których to naszą faworytką jest sąsiadująca z rzymskimi zabytkami Bolonia.

LOTY

Przykładowa rezerwacja lotów w terminie 5 – 12 grudnia za 170 PLN:

Przykładowa rezerwacja na lot okołoweekendowy (16 – 19 grudnia) za 189 PLN:

Przeloty dostępne są dla wszystkich (niepotrzebne są kluby zniżkowe). Do Sewilli podróżujecie z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 20 cm.

NOCLEGI

W Sewilli proponuję zatrzymać się w hotelu Madrid de Sevilla. Za spędzoną w nim noc zapłacicie ok. 90 PLN za osobę.

Przykładowa rezerwacja w terminie 16 – 19 grudnia:

Obiekt posiada dobre opinie wystawione przez dotychczasowych gości.

AUTO

Chcąc zwiedzić więcej warto wynająć samochód, zwłaszcza, że ich ceny zaczynają się już od 75 PLN na 3 dni! (cena może nie zawierać dodatkowych opłat oraz ubezpieczenia).

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »