Fly4free.pl

Loty na majówkę do USA z Berlina od 1401 PLN. Wiele kierunków

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1401 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: frank mckenna / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Spędź długi weekend na przełomie kwietnia i maja za wielką wodą. Od ciebie zależy, czy postawisz na zwiedzanie wspaniałych parków narodowych, czy miejską eksplorację. Dostępnych jest wiele kierunków, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Z portu lotniczego Berlin Brandenburg na przełomie kwietnia i maja wybrać się możesz do Austin, Chicago, Filadelfii, Las Vegas, Nowego Jorku, San Francisco czy Seattle.

Lecąc w obie strony, czekać cię będą przesiadki na lotniskach w Europie oraz (w niektórych przypadkach) na terenie USA. Bez dodatkowych kosztów do Stanów Zjednoczonych udasz się z bagażem podręcznym i przedmiotem osobistym.

Termin podróży: majówka
Linia lotnicza: różne linie lotnicze
Bagaż: podręczny (o wymiarach 56x35x23 cm) + przedmiot osobisty

Hotel od 242 PLN/2 osoby/noc

Kilka dni w Seattle proponuję ci spędzić w Travelodge by Wyndham Seattle North of Downtown. Na miejscu zapewniony będziesz miał dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatnego parkingu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Las Vegas rekomenduję ci noclegi w 4* Rio Hotel and Casino, który znajduje się w spokojnej części miasta. Na terenie obiektu mieści się odkryty basen, bezpłatny parking, a we wszystkich pomieszczeniach będziesz miał zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Nowym Jorku postaw na zakwaterowanie z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu The Baltic, który znajduje się na Brooklynie. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1773 PLN/10 dni

Do wszystkich ciekawych miejsc stanu Waszyngton, łatwo i wygodnie dojedziesz samochodem. Dlatego zachęcam cię do wypożyczenia auta zaraz po przylocie do Seattle.

Przydatne informacje: Stany Zjednoczone
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2192 PLN
  • Liczba ofert981
  • Wjazd na dowódnie
  • Walutadolar amerykański (USD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Stanach Zjednoczonych
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »