Fly4free.pl

Loty na Madagaskar z Wiednia za 2096 PLN

Foto: Jearu, Shutterstock.com
Wybierzcie się w egzotyczną podróż na wyjątkową wyspę, jaką niewątpliwie jest Madagaskar. Bilety na przeloty zarezerwujecie już za 2096 PLN w obie strony.

Madagaskar to niesamowity kraj. 90% występujących tu zwierząt to gatunki endemiczne, co oznacza, że nie spotkacie ich nigdzie indziej! Zachwyćcie się także niezwykłą florą (Aleja Baobabów) i dziewiczymi plażami rozsianymi po całej wyspie.

LOTY

W podróż linią Ethiopian Airlines zabierzecie bagaże: rejestrowany oraz podręczny. Po drodze czekają Was przesiadki w Addis Abebie. Do Wiednia z wielu polskich miast dojedziecie korzystając z usług PolskiBus.com oraz dolecicie bezpośrednio z Berlina na pokładzie linii easyJet.

NOCLEGI

Pierwszą noc po przylocie polecam Wam zostać w stolicy kraju. Zatrzymajcie się w hotelu Anjary, blisko centrum miasta. Pokoje w tym obiekcie są klimatyzowane i wyposażone w sejf, biurko oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Niektóre z nich obejmują część wypoczynkową. Wszystkie pokoje zapewniają prywatną łazienkę z wanną lub prysznicem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »