Fly4free.pl

Jesienna ucieczka na Karaiby: loty z Warszawy na Kubę od 2288 PLN

od 2288 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: rphstock / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Co powiecie na egzotyczną wycieczkę? Wybierzcie się na Karaiby, a dokładniej na przepiękną Kubę, gdzie czekają was rajskie widoki, świetny klimat i soczyste owoce. Do Hawany wybierzecie się z Warszawy – dostępnych jest wiele październikowych i listopadowych terminów. Chętni 😊?

W egzotyczną podróż na Kubę wyruszycie jeszcze tej jesieni, na przykład w terminie 16 – 30 października. Czekają was loty z lotniska w Warszawie, realizowane na pokładzie samolotów Air France. Po drodze spodziewajcie się przesiadek na paryskim lotnisku im. Charlesa de Gaulle’a.

Podane daty wam nie pasują? Spokojnie, dostępnych jest także wiele listopadowych terminów w dobrej cenie: 2 – 9 listopada, 2 – 16 listopada oraz 6 – 20 listopada.

Termin podróży: październik – listopad
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny

Podróżod 2288 PLN/osoba

Warszawa – Hawana – Warszawa >>

Co zobaczyć na Kubie?

Tym razem wybierzecie się w podróż do stolicy kraju – Hawany. W mieście koniecznie zobaczcie zamek i fort Morro z XVI w., zamek de la Real Fuerza oraz Katedrę Niepokalanego Poczęcia. Mało wam? Przeżyjcie coś ekstra i wykupcie wycieczkę amerykańskim klasykiem z kierowcą (na przykład w Vintage Classic Car Tour). Koszt takiej przyjemności to ok. 215 PLN za osobę, a w czasie przejazdu będziecie mogli zobaczyć m.in.: promenadę Malecon, Plac Rewolucji, Hotel Nacional De Cuba czy El Capitolio. Czy to nie prawdziwie kubańskie doznanie 😊?

Lubicie rajskie plaże? W tym celu koniecznie odwiedźcie popularny kurort Varadero, który jest doskonałym kierunkiem podróży dla wszystkich spragnionych egzotycznego urlopu — to właśnie tutaj znajdziecie najpiękniejszą karaibską plażę na całej wyspie.

Kuba to także świetny wybór dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. Valle de Viñales to dolina górska znajdująca się w zachodniej części wyspy, która wpisana została na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 1999 roku za malowniczy krajobraz kulturowy. W tej okolicy znajdziecie wiele tras trekkingowych i rowerowych.

Foto: phbcz / yayimages.com
Foto: Christian_Schmidt / Shutterstock
auto na kubie
Foto: Jan von Uxkull-Gyllenband / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Przylot na Kubę jest możliwy wyłącznie z negatywnym wynikiem testu PCR wykonanego w ciągu ostatnich 72h. Aktualne restrykcje i ograniczenia spowodowane pandemią koronawirusa, możecie śledzić pod tym linkiem.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa 10-dniowa kwarantanna, z której można się zwolnić, wykonując test po 7 dniach. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Sporo przydanych informacji oraz wskazówek dotyczących podróżowaniu po Kubie znajdziecie w tym temacie na forum.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »