Fly4free.pl

Oferta first minute: loty na Kubę z Berlina za 1987 PLN. Wiele terminów (listopad-luty)

1987 PLN
auto na Kubie
Foto: Lena Wurm / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Z jednej strony ryk silników wydobywający się spod masek amerykańskich ikon motoryzacji z lat 60 i 70. Z drugiej natomiast słoneczna pogoda, zapach rozlewanego rumu oraz dymu z zapalonego cygara – wszystko to w scenerii placu budowy oraz karaibskiego klimatu – tak właśnie prezentuje się Hawana!

W podróż na w dalszym ciągu nieskalaną masową turystyką wyspę wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy listopadem a lutym przyszłego roku. Dostępnych jest wiele terminów na krótsze, jak i dłuższe pobyty – część z nich znajdziecie wypisanych poniżej w tekście. Do Hawany polecicie z berlińskiego lotnisku im. Willy’ego Brandta, na pokładzie samolotu linii Iberia.

Lecąc w obie strony, czekać was będą wygodne przesiadki na lotnisku w Madrycie. W razie jakichkolwiek opóźnień otrzymacie nowy bilet na dalszą podróż. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: listopad 2021 – luty 2022
Linia lotnicza: Iberia
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Podróż na Kubę

Jest to wasza pierwsza podróż na Kubę? W takim razie pamiętajcie, że przed wyjazdem musicie zaopatrzyć się w tzw. kartę turysty. Gdzie w Polsce kupicie Tarjeta de Turista? Dowiecie się z tego tematu.

Chcielibyście „zaliczyć” wszystkie główne atrakcje Hawany, a następnie przenieść się w inny rejon kraju? W takim razie polecam wam wynająć kierowcę z amerykańskim klasykiem, który obwiezie was po punktach „must see”. Takie zwiedzanie kosztować was będzie ok. 215 PLN za osobę.

Zastanawiacie się, jak najlepiej dostać się w inne rejony Kuby? Do słynnego Varadero, niesamowitego Vinales czy bardzo ciekawego Trinidadu dojedziecie autobusem firmy Viazul. Gdzie i jak kupić bilety na przejazd dowiecie się, zaglądając do tego tematu.

Kuba Hawana Capitol
Foto: Jan von Uxkull-Gyllenband / Shutterstock.com
Hawana ulica
Foto: Delpixel / Shutterstock
Kubańczyk z trąbką
Foto: Riderfoot / Shutterstock
Przydatne informacje
 • Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? W hiszpańskiej linii Iberia macie możliwość darmowej zmiany terminu, zwrotu gotówki lub odebrania vouchera (na kwotę rezerwacji) do wykorzystania przy przyszłym zakupie biletów. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

 • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży i dużą zmienność przepisów nie podajemy konkretnych informacji dotyczących obostrzeń na Kubie. Natomiast aktualne restrykcje i ograniczenia spowodowane pandemią koronawirusa, możecie śledzić pod tym linkiem.

 • Dowiedzcie się, jak łatwo i tanio dojechać do stolicy Niemiec.

 • Zapoznajcie się z naszym poradnikiem, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.

 • Sporo przydanych informacji oraz wskazówek dotyczących podróżowaniu po Kubie znajdziecie w tym temacie na forum.

 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

 • Wynajmijcie XOXO WiFi, aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

 • Blisko 160 walut bez dodatkowych kosztów przewalutowania i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat.

 • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »