Fly4free.pl

Loty na Kubę z Warszawy od 1926 PLN (również na majówkę)

1926 PLN
Kuba Hawana Capitol
Foto: Jan von Uxkull-Gyllenband / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Okazja na podróż ze stolicy naszego kraju do Hawany! Bilety są dostępne na przeloty od grudnia do czerwca 2020 roku.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

Wyszukałem dla Was bilety lotnicze do stolicy Kuby. Na wycieczkę możecie wybrać się w terminie 28 kwietnia – 5 maja lub wcześniej np. 3-15 marca. Polecicie tam na pokładach samolotów Air Canada z bagażem podręcznym. Po drodze czekają was przesiadki w Toronto (3-9 h) i w europejskich miastach. Wyspa kojarzy się głównie z egzotycznymi plażami, amerykańskimi klasykami, rumem i salsą dlatego nie sposób się tam nudzić. Z portu lotniczego do centrum miasta dojedziecie się autobusem nr P16. Na Kubę najlepiej wybrać się w okresie od grudnia do kwietnia. Wówczas panuje tam tzw. pora sucha.

Przed podróżą przez Kanadę pamiętajcie o wyrobieniu sobie Electronic Travel Authorization (eTA), której koszt to 7 CAD (ok. 20 PLN).

W Hawanie proponuję wam noclegi w hostalu Peregrino, który leży ok. 15 minut spacerem od Starego Miasta. Do waszej dyspozycji w każdym pokoju będzie telewizor, część wypoczynkowa, kuchnia z piekarnikiem oraz łazienka z prysznicem.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Witam, widział ktoś podobne ceny z Gdańska na majówkę?
Mihal09, 21 października 2019, 19:37 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »