Fly4free.pl

Loty na Karaiby z Warszawy od 1785 PLN

1785 PLN
Karaiby palma i hamak
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: BlueOrange Studio / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Wyszukałem dla Was bilety w dobrej cenie na parę ciekawych wysp. Do wyboru macie dużo opcji. Każdy znajdzie coś dla siebie!

W podróż udacie się liniami United. Przesiadki odbywają się na terenie Stanów Zjednoczonych. Musicie posiadać ważną wizę do USA. Jej koszt to 160 USD (ok. 611 PLN). Nie zmarnuje się ona jedynie na przesiadki. Przy dłuższych możecie wyjść na miasto i zwiedzić np. Nowy Jork, Waszyngton lub Chicago. Sprawdźcie wszystkie terminy do Port of Spain, Grand Cayman, Providenciales, Nassau, Bonaire.

Bagaż

W najniższej cenie podróżujcie z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 35 x 25 cm oraz z jedną sztuką przedmiotu osobistego o wymiarach 40 x 25 x 20 cm.

Wybierając na Kajmany możecie zatrzymać się w hotelu Eldemire’s Tropical Island Inn. W stolicy Bahamów polecam Wam zakwaterowanie w obiekcie A Stone’s Throw Away. Będąc na Turks i Caicos możecie wybrać hotel Sunset Ridge. W Trynidadzie i Tobago proponuję zatrzymać się w The Cannons Of Trinidad And Tobago, który leży 10 minut jazdy od centrum miasta. Oferuje on bezpłatne WiFi i parking na miejscu. Każdy apartament jest klimatyzowany i obejmuje w pełni wyposażoną kuchnię, część wypoczynkową oraz balkon z widokiem na góry i miasto. W łazienkach znajduje się prysznic i toaleta.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Wrzesień to kulminacja sezonu huraganowego, dlatego też są tańsze loty na Wyspy Nawietrzne. Wg mnie nie warto ryzykować z Sint Maarten, Gwadelupą, Martyniką itp., jeżeli za te same pieniądze są wyspy ABC (Aruba, Bonaire, Curacao), Trynidad czy nawet Kajmany.
r3lleek, 9 maja 2019, 10:33 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »