Fly4free.pl

Loty na Hawaje: Honolulu, Kahului z Amsterdamu od 1821 PLN

1821 PLN
Oferta wyprzedana
Diamond head honolulu
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Izabela23 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Atrakcyjna oferta przelotów na rajskie Hawaje ze stolicy Holandii. Wybierać możecie spośród lotów na Oahu lub Maui, a za bilety w dwie strony zapłacicie od 1821 PLN. Wszystkie dostępne terminy znajdziecie poniżej w tekście.

Wybierając się w podróż na Hawaje możecie być pewni pogody oraz tego, że wypoczniecie na rajskich plażach w cieniu rzucanym przez palmy, a ochłody zakosztujecie w wodach Pacyfiku. Wszechobecny panujący luz sprawi, że zechcecie się tam przeprowadzić. Pamiętajcie, aby w ramach podziękowania pozdrowić miejscowych symbolem „hang loose”.

UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.
Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (max. 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

Z Polski do Amsterdamu tanio dostaniecie się na pokładach samolotów linii: PLL LOT (Warszawa), KLM (Gdańsk, Kraków, Warszawa) czy Transavia (Katowice)

3* Pearl Hotel Waikiki jest położony 5 minut spacerem od plaży Waikiki i oferuje bezpłatne WiFi. Do dyspozycji gości są klimatyzowane, nowocześnie urządzone pokoje z telewizorem z płaskim ekranem, lodówką, kuchenką mikrofalową i ekspresem do kawy. Spacer do sklepów i restauracji w centrach handlowych Royal Hawaiian Center oraz Waikiki Beach Walk zajmuje niespełna 10 minut.

Hawaje idealnie zwiedza się własnym pojazdem. Wypożyczcie samochód już po przylocie np. do Honolulu i cieszcie się niezależnością. Przy okazji ubezpieczcie pojazd na cały okres wynajmu i nie martwcie się o nic w czasie jazdy.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
coś te linki nie banglają
RomeY, 4 maja 2018, 17:06 | odpowiedz
Avatar użytkownika
hmmm od kiedy KLM lata do Wrocław ?:) chyba przespałem ten debiut  :)
Marios, 4 maja 2018, 17:44 | odpowiedz
może KLM/Air France O.o, chyba mój błąd. 
Marios hmmm od kiedy KLM lata do Wrocław ?:) chyba przespałem ten debiut  :)
Paweł Iwanczenko, 4 maja 2018, 17:53 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »