Fly4free.pl

Tanie loty na Filipiny z Berlina za 1809 PLN

1809 PLN
Filipiny El Nido
Foto: Andrei Goncharov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wyszukałem dla was loty w atrakcyjnej cenie do Azji Południowo-Wschodniej. Loty do Manili to świetna okazja, aby odkryć najładniejsze filipińskie wyspy.

Na wycieczkę polecicie na pokładzie linii lotniczych British Airways, Cathay Pacific i Philippine Airlines. Po drodze czekają was przesiadki (ok. 2h) w Londynie i Hongkongu. Dostępnych jest dużo terminów od listopada do marca. Ja proponuję wam wybrać się tam 10-19 lutego. Nie musicie martwić się o pogodę. Na Filipinach trwa wtedy pora sucha. Z Manili możecie wybrać się w dalszą podróż. Za 213 PLN zarezerwujecie loty na rajski Palawan, a za 266 PLN na Boracay.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 56 x 45 x 25 cm (max. 23 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 203 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

Pierwsze dni proponuję wam spędzić w Manili w hotelu Oriental Zen Suites. W każdym pokoju znajdziecie bezpłatne WiFi, prywatną łazienkę, klimatyzację, lodówkę i telewizor. W cenę wliczone są śniadania.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky, będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
A co w razie opóźnienia lotu? Czas na przesiadkę jest bardzo krótki :/
Martyna Świdurska, 19 października 2019, 12:27 | odpowiedz
W razie opóźnień, linia lotnicza przebukuje cię na kolejny dostępny lot.
Paweł Iwanczenko, 19 października 2019, 13:15 | odpowiedz
Polecam przejrzeć kalendarz na stronie BA. Można znaleźć po ~1730PLN 2-3 tygodnie w marcu na przykład. Na OTA nie zawsze najtaniej :)
japhar, 27 października 2019, 10:16 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Dzięki, znalazłem :)Mam jeszcze pytanie, czy loty są na jednym bilecie? Czy w HKG trzeba odebrać i nadać bagaż do MNL?
japhar Polecam przejrzeć kalendarz na stronie BA. Można znaleźć po ~1730PLN 2-3 tygodnie w marcu na przykład. Na OTA nie zawsze najtaniej :)
fabber, 28 października 2019, 12:01 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »