Fly4free.pl

Tanie loty na Filipiny z Wrocławia, Krakowa, Gdańska i Warszawy od 1926 PLN

1926 PLN
Filipiny
Foto: HelloRF Zcool / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Dobra okazja na zakup biletów do Azji Południowo-Wschodniej. Bez problemu powinniście znaleźć odpowiedni termin dla siebie.

W podróż wybierzecie się na pokładzie linii lotniczej KLM i Philippine Airlines. Nie musicie martwić się o pogodę. Od listopada do marca na Filipinach trwa pora sucha. Po drodze czekają was przesiadki (2-9h) w Amsterdamie, Tajpej, Singapurze lub Hongkongu. Z Manili możecie wybrać się w dalszą podróż. Za 241 PLN zarezerwujecie loty na rajski Palawan, a za 206 PLN do Kalibo (obok Boracay).

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 35 x 25 cm (max. 10 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 30 x 15 cm.

Na Filipiny możecie także polecieć z Warszawy z bagażem rejestrowanym linią Air China. Po drodze czekają was przesiadki w Pekinie. Dłuższą z nich możecie przeznaczyć na zwiedzanie stolicy Chin. Nie potrzebujecie wizy, by wyjść do miasta. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (max. 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 203 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

Pierwsze dni proponuję wam spędzić w Manili w hotelu Sun Star Grand, który leży blisko centrum miasta. W każdym pokoju znajdziecie prywatną łazienkę, bezpłatne WiFi i telewizor LCD.

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy na Filipiny

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky, będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »