Fly4free.pl

Wyspa Afrodyty: tanie loty na Cypr z 3 polskich miast od 98 PLN

98 PLN
cypr
Foto: Olesya Kuznetsova / Shutterstock

Nie lubicie jesiennej chandry? Zaplanujcie wycieczkę na Cypr, gdzie przez 300 dni w roku świeci słońce! Na wyspie znajdziecie piaszczyste plaże, góry Troodos, starożytne ruiny oraz malownicze punkty widokowe.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

Do Larnaki polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air. Na Cypr możecie wybrać się z Katowic, Wrocławia lub Krakowa. Pamiętajcie, że najtaniej bilety kupią członkowie Wizz Discount Club – pozostali chętni zapłacą nieco więcej. W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: listopad – grudzień
Linie lotnicze: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Hotel254 PLN/pokój

Na Cyprze polecam noclegi w 4* Best Western Plus Larco Hotel. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.

zarezerwuj hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód338 PLN/4 dni

Wypożyczcie samochód już na lotnisku w Larnace i zobaczcie wszystkie atrakcje na Cyprze.

zarezerwuj auto na cyprze

Co zobaczyć na Cyprze?

Wybierzcie się w góry Troodos i zobaczcie położony na wysokości 1318 metrów niezwykły Monastyr Kykkos. W tym prawosławnym klasztorze będziecie mogli podziwiać lśniące marmurowe posadzki, kolorowe freski i słynną ikonę Matki Bożej.

Larnaka jest trzecim co do wielkości miastem na Cyprze, które urzeka swoich gości oryginalnym położeniem oraz wieloma atrakcjami, m.in. pozostałościami po starożytnym greckim Kition, cerkwią św. Łazarza z XI w., meczetem Hala Sultan oraz XVI-wiecznym fortem tureckim.

Foto: joyfull / Shutterstock
Cypr
Foto: leoks / Shutterstock
Cypr zima
Foto: Roman Sigaev / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Od 17 czerwca można wjechać na Cypr bez testów na COVID-19!

  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń na Cyprze przeczytacie tutaj.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Na Cyprze zastaniecie tanią i dobrze rozwiniętą komunikację autobusową. Informacje na temat tras oraz rozkładów jazdy znajdziecie tutaj.

  • Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? Wizz Air daje wam możliwość darmowej zmiany terminu podróży (na danej trasie), zwrot 120 proc. zapłaconej kwoty na konto Wizz Air (do wykorzystania na przyszłe rezerwacje) lub po prostu zwrot pieniędzy na kartę/konto.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »