Fly4free.pl

PLL LOT: Tanie loty na Boże Narodzenie do Tel Awiwu z Lublina i Poznania od 315 PLN

Oferta nieaktualna
Tel Awiw
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Boris Stroujko, Shutterstock
Z trwającej cyklicznej promocji naszego narodowego przewoźnika, udało mi się wyszukać tanie loty do Tel Awiwu na Święta Bożego Narodzenia. Za bilety lotnicze z dwóch polskich miast zapłacicie od 315 PLN.

Jerozolima modli się, Hajfa pracuje, a Tel Awiw bawi. Takie powiedzenie możecie często usłyszeć. Czy jest prawdziwe? Przekonajcie się sami. Izrael ma wiele do zaoferowania. Bogata historia, niezwykła architektura, rozpalone słońcem plaże Morza Śródziemnego, Czerwonego i Martwego. Wiele miejsc kultu religijnego. Kupcie tanie bilety i przekonajcie się sami, jak niezwykłym miejscem jest ten kraj położony na Bliskim Wschodzie.

LOTY

Lublin – Tel Awiw – Lublin

PLL LOT do Izraela

Poznań – Tel Awiw – Poznań

PLL LOT do Tel Awiwu

W najniższej cenie do Izraela podróżujecie tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 8 kg. Za bagaż nadawany do luku do 23 kg będziecie musieli dodatkowo zapłacić 80 PLN za lot w jedną stronę.

NOCLEGI

Z dostępnych opcji zakwaterowania na miejscu, wybrałem dla Was ofertę pobytu w Eclectic Apart Hotel za 332 PLN/pokój za noc. Obiekt oferuje zakwaterowanie w klimatyzowanych apartamentach z aneksem kuchennym i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do internetu. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajduje się kilka sklepów spożywczych.

tel awiw spanie

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »