Fly4free.pl

Okazja na Alaskę w dobrej cenie! Loty z Berlina w sezonie od 1976 PLN (maj – sierpień 2021)

1976 PLN
Jezioro
Foto: Sekar B /Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Podróż życia na przysłowiowy koniec świata? Zobaczcie majestatyczne lodowce w parku narodowym Glacier Bay, najwyższy szczyt Ameryki Północnej w parku narodowym Denali oraz żyjące w swoim naturalnym środowisku wspaniałe humbaki. To wszystko w szczycie sezonu. Alaska czeka!

Byliście już „wszędzie”? Czas na miejsce, które urzeka dziką przyrodą i gwarancją przygody. Na Alaskę polecicie w przyszłym roku, na przykład w terminie 11 – 25 maja. Czekają was loty na pokładzie samolotów linii lotniczych British Airways oraz American Airlines z wygodnymi, gwarantowanymi przez przewoźników przesiadkami w Londynie oraz Chicago.

Zanim zaczniecie na dobre eksplorowanie niesamowitej Alaski, rozważcie zakwaterowanie w Aptel Studio Hotel. Czekają tam na was funkcjonalnie zaaranżowane pokoje z prywatną łazienką oraz bezpłatnym WiFi. Wylot z Berlina nie stanowi problemu – podpowiadamy jak tanio dostać się do stolicy Niemiec.

Termin podróży: maj – sierpień 2021
Wylot z: Berlina
Linia lotnicza: British Airways/American Airlines
Bagaż: podręczny

Hotelod 215 PLN/pokój

Początek swojej podróży wykorzystajcie na aklimatyzację w Anchorage. Polecam wam wybrać w tym celu 2* Aptel Studio Hotel.

Hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochódod 218 PLN/dzień

Zwiedzanie Alaski nie może obyć się bez wypożyczonego samochodu. Zatroszczcie się o to jeszcze na lotnisku, tuż po wylądowaniu.

Auto

Alaska - co warto zobaczyć?

Wielu turystów uważa, że nie ma na świecie drugiego takiego miejsca – i pewnie mają oni sporo racji. Ten położony na przysłowiowym „końcu świata” największy stan USA oferuje ogromne przestrzenie, niezapomniane widoki i wszechogarniające poczucie wolności, arktyczną scenerię oraz możliwość obcowania z dziewiczą przyrodą.

Znajdziecie tam lodowce (Glacier Bay National Park & Preserve, Hubbard), wysokie góry (Chugah, szczyt Denali), parki narodowe (Kenai Fjords National Park, Resurrection Bay) oraz bogatą faunę: żyjące w swoim naturalnym środowisku niedźwiedzie, łosie i wieloryby. Podróżując przez Alaskę zatrzymajcie się w jednym z klimatycznych miasteczek: Talkeetna, McCarthy przy kopalni Kennicott czy też w Coldfoot.

W trakcie pobytu w okolicach Anchorage szczególnie polecam wizytę w parku narodowym Denali z urzekającymi widokami na najwyższy szczyt w Ameryce Północnej, któremu zawdzięcza swoją nazwę. Warte uwagi są również takie miejsca jak jezioro Lake Clark, góra Tanalian czy Zatoka Hardenburg oraz park narodowy Kenai Fjords, w którym zobaczycie lodowce, fiordy i bogatą faunę: wieloryby, morskie wydry, orły bieliki i niedźwiedzie.

Alaska
Foto: xavitorrents / Shutterstock
Foto: FloridaStock / Shutterstock
Misie
Foto: Foto: knelson20 / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »