Fly4free.pl

Loty krajowe pomiędzy Warszawą a Szczecinem za 19 PLN w jedną stronę!

szczecin
Foto: Mike Mareen, Shutterstock
Dobra cena za przeloty pomiędzy stolicami województw: mazowieckiego i zachodniopomorskiego. Koszt podróży w jedną stronę to jedynie 19 PLN. Dostępnych jest sporo terminów.

Perła północno-zachodniej Polski na wyciągnięcie ręki. Szczecin to najbardziej „zielone” miasto naszego kraju. Mnóstwo parków i obfitych w roślinność alei, wspaniała architektura Wałów Chrobrego, tętniące życiem nowe-stare miasto. Wspaniała Puszcza Bukowa czy znajdujące się w granicach miasta jeziora – to wizytówki miasta. Odwiedź Stocznię Szczecińską, jej okolice stanowią niesamowity klimat. Dziś opuszczona, ale kiedyś tętniąca życiem i będąca wizytówką gospodarczą miasta.

LOTY

rezerwacja lotów do Szczecina

Podróżujecie z bagażem podręcznym o wymiarach nieprzekraczającym wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm.

Gdzie zostawić auto w Modlinie?

Informacją na forum podzielił się czytelnik Kashpir. Dziękuję!

NOCLEGI

Obiekt, który zaproponuję Wam jako formę zakwaterowania to hotel Ibis w centrum miasta. Oferuje on klimatyzowane pokoje wyposażone w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. W całym budynku można bezpłatnie korzystać z WiFi.

rezerwacja hotelu ibis

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
W Szczecinie polecam tor gokartowy w Hotelu Silver
Eska1982, 20 grudnia 2017, 17:19 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »