Fly4free.pl

Marsylia, Malaga, Teneryfa i Martynika z Krakowa za 1983 PLN! (loty i rejs przez Atlantyk)

1983 PLN
Foto: Petr Kovalenkov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Marzył się wam daleki rejs luksusowym wycieczkowcem? Teraz wasze marzenie może się ziścić, o ile skorzystacie z mojej propozycji.

W pierwszy etap podróży wyruszycie 6 grudnia lotem z Krakowa do Marsylii. Bez dodatkowych opłat lecicie tylko z bagażem podręcznym. Koszt bagażu rejestrowanego w Ryanair to 25 EUR (ok.109 PLN). Co prawda w Europie w tym okresie zagości chłód, ale w Martynice sytuacja będzie całkiem odwrotna. W grudniu temperatury dochodzą tam do 30 stopni Celsjusza.

W rejs przez Atlantyk wyruszycie 8 grudnia z marsylskiego portu. W podróży spędzicie 12 dni. Trasa wygląda następująco: Marsylia-Malaga-Teneryfa-Martynika. W trakcie rejsu czekają was dwa przystanki. Pierwszy w Maladze 10-godzinny, co z pewnością powili wam na zwiedzenie miasta. Drugi krótszy, bo 6-godzinny, w Santa Cruz na Teneryfie. 20 grudnia zacumujecie w Fort de France na Martynice. Cena zawiera pełne wyżywienie na statku. Całkowity koszt rejsu to 245 EUR (ok. 1073 PLN).

Po 6 dniach spędzonych na Martynice wyruszycie w drogę powrotną. Z niskokosztową linią Level polecicie 25 grudnia do Paryża. Bez dodatkowych opłat będziecie mogli zabrać tylko bagaż podręczny (10 kg). Bagaż rejestrowany do 23 kg jest dodatkowo płatny 39 EUR (ok. 170 PLN).

Stolica Francji to miasto, które również ująłem w planie podróży. Będziecie mieli tamkilka dni na zwiedzanie. Do Polski wrócicie na pokładzie samolotu easyJet 31 grudnia. Bez dodatkowych opłat lecicie tylko z bagażem podręcznym. Jeżeli będziecie chcieli wziąć bagaż nadawany o wadze do 23 kg, dopłacicie za niego 125 PLN.

Pierwsze dwa dni podróży tj. 6-8 grudnia spędzicie w Marsylii. Tam proponuję wam pobyt w hotelu ibis budget. Leży on w centrum miasta więc będzie idealną lokalizacją do jego zwiedzania. Z kolei na Martynice zatrzymajcie się w prywatnym apartamencie. A gdy już będziecie w Paryżu (26-31 grudnia), proponuję wam pobyt w hotelu Tiquetonne.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Szacun dla Tomasza. Super wycieczka, dobra robota.
Gregorios2350, 4 września 2019, 18:46 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »