Fly4free.pl

First minute: loty do Erywania z Warszawy za 441 PLN

441 PLN
klasztor nad jeziorem
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Volodymyr Goinyk / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Korzystając z promocyjnych cen w taryfie first minute przygotowanych przez narodowego przewoźnika naszych wschodnich sąsiadów możecie wybrać się na wiosenną wycieczkę do Armenii.

Pierwszym etapem jest podróż z Warszawy do Kijowa za 148 PLN, by następnie udać się ze stolicy Ukrainy do Erywania za 293 PLN. Musicie dokonać dwóch osobnych rezerwacji. Możecie wybierać spośród wielu terminów dostępnych w maju.

Hyatt Place leży w samym centrum Erywania, zaledwie minutę spacerem od Placu Republiki. Na miejscu znajdziecie bezpłatne WiFi, centrum fitness oraz całodobową recepcję. Pokoje są jasne, klimatyzowane i utrzymane w ciepłych kolorach. Wnętrza charakteryzują się wystrojem w nowoczesnym stylu.

Wypożyczonym samochodem łatwo zobaczycie największe atrakcje kraju.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »