Fly4free.pl

Bilety do Wietnamu od 2745 PLN. Loty Ho Chi Minh z bagażem rejestrowanym z Krakowa

2745 PLN
plaza w wietnamie
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: anas-sodki / Shutterstock
Egzotyczny Wietnam w dobrej cenie! Skorzystaj z przygotowanego przeze mnie zestawienia tanich lotów i wybierz się do Azji Południowo – Wschodniej. Odpocznij na plażach w Vung Tau i odkryj Sajgon.

Do Azji udasz się między wrześniem a październikiem z krakowskiego lotniska w Balicach. Podróżować będziesz na pokładzie samolotów linii lotniczej Turkish Airlines i PLL LOT z bezpiecznymi przesiadkami w Stambule. W cenę biletów wliczono bagaż rejestrowany.

Termin podróży: wrzesień-październik
Linie lotnicze: Turkish Airlines i PLL LOT
Bagaż: rejestrowany i podręczny

Hotel

W Vung Tau proponuję zakwaterowanie w 4* hotelu Suntorini Boutique, który znajduje się bezpośrednio przy wybrzeżu. Na miejscu skorzystasz z odkrytego basenu z tarasem słonecznym. W cenę wliczono śniadanie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

4* Malibu Hotel to nowoczesny kompleks posiadający wiele udogodnień. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką oraz basen, siłownia i strefa relaksu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 228 PLN/osoba

Masz ochotę nieco zaszaleć? Zarezerwuj dla siebie nocną wycieczkę po Sajgonie i odkryj atrakcje czekające na turystów po zmroku!

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »